Vision Consulting Group współpracuje z Biletomat.pl – Portal PR - 24PR
Vision Consulting Group współpracuje z Biletomat.pl

08.11.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

W październiku poznańska agencja PR i komunikacji marketingowej Vision Consulting Group rozpoczęła współpracę z ogólnopolskim serwisem sprzedającym bilety na różnorodne wydarzenia – Biletomat.pl.

Cel kooperacji to promocja zarówno wydarzeń, na które można kupić bilety przez Biletomat.pl, jak i samego serwisu. W zakresie działań jest m.in. obsługa biura prasowego online, doradztwo marketingowe czy przygotowanie projektów graficznych. Klient sam zgłosił się do agencji.

Bileteria jest jedną z wiodących na polskim rynku. Na Biletomat.pl można kupić wejściówki na wydarzenia muzyczne, kulturalne oraz naukowe. Autami portalu jest intuicyjna wyszukiwarka wraz z kalendarzem wydarzeń, trzy rodzaje biletów (elektroniczny, papierowy oraz SMS-Ticket) oraz przyjazna wersja mobilna. Założycielami Biletomat.pl są właściciele liderującego na rynku serwisów muzycznych portalu Muno.pl.

Agencja w swoim portfolio ma m.in. współpracę z takimi firmami jak British Council, Komputronik Biznes, EF Education First, PAIP, pwn.pl, Kampania Piwowarska czy Pilsner.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.