Nowi najemcy w Atrium Promenada – Portal PR - 24PR
Nowi najemcy w Atrium Promenada

12.12.2014 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

Koniec roku nie oznacza zimowej stagnacji. Ostatni miesiąc roku obfituje w otwarcia nowych sklepów i salonów w Atrium Promenada.

Pod koniec listopada na parterze centrum na powierzchni ponad 113 mkw. otworzył się salon Betty Barclay/Tuzzi.

To wyjątkowa okazja dla klientek centrum o wzbogacenie swojej garderoby w szykowne i modne ubrania oraz o dobranie do nich odpowiednich akcesoriów. Marki dostępne w salonie oferują znakomitą jakość ze sporą dawką fantazji, delikatności i nieszablonowych połączeń tkanin i dodatków.
Zeszły tydzień zaowocował dalszym wzbogacaniem oferty dla kobiet – otworzyły się salony Aleksandry Markowskiej / Milate oraz Concept House. Pierwsza marka powstała z miłości do mody, pięknych rzeczy i oryginalności. Salon zajmuje 36 mkw. powierzchni i zlokalizowany jest na pierwszym piętrze. W ofercie torebki z najwyższej jakości włoskiej skóry oraz kreacje tworzone przez Aleksandrę Markowską – projektantkę oferującą ubrania wyglądające dobrze zarówno w eleganckich, jaki sportowych stylizacjach.
Concept House to butik skupiający młodych polskich projektantów, których projekty nie są dostępne w Warszawie, bądź są dostępne maksymalnie w dwóch punktach sprzedażowych. Najemca zajmuje prawie 35 mkw. powierzchni na pierwszym piętrze centrum i oferuje odzież dla kobiet nowoczesnych, otwartych na modę, ceniących wygodę, a jednocześnie oczekujących podkreślenia ich kobiecości i indywidualności.
Jeszcze przed świętami otwarta zostanie placówka banku Citi Handlowy, która zlokalizowana będzie na parterze Atrium Promenada i zajmie 152 mkw. powierzchni.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.