Nuvalu Polska wyłącznym agentem Cosmopolitan – Portal PR - 24PR
Nuvalu Polska wyłącznym agentem Cosmopolitan

03.12.2014 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

Warszawski Cosmopolitan to 44 piętra modernistycznego designu w samym centrum miasta. W nowoczesnym wieżowcu, którego budowa została zakończona w kwietniu tego roku, właśnie rusza proces komercjalizacji powierzchni biurowej. Wyłącznym agentem jest firma Nuvalu.

Powierzchnia biurowa w Cosmopolitan zajmuje 2323 mkw na trzech kondygnacjach 160-metrowego wieżowca – piętrach I-III. Łączna powierzchnia budynku to 5315 mkw. Poza częścią biurową w budynku Cosmopolitan zaplanowano również zagospodarowanie powierzchni handlowej na parterze. Z 1019 mkw. łącznej powierzchni handlowej dostępna powierzchnia stanowi już 473 mkw.

Nowy adres przy Placu Grzybowskim już jest siedzibą kancelarii prawnej Traple Konarski Podrecki, wkrótce do grona najemców dołączy polskie biuro globalnego lidera rozwiązań IT dla firm. Na początku przyszłego roku zostanie otwarty lokal znanej na całym świecie i noszącej już miano kultowej sieci Benihana. Restauracja serwująca dania kuchni japońskiej zajmie 530 mkw.

Zaprojektowany przez światowej sławy architekta Helmuta Jahna budynek zlokalizowano tuż przy Placu Grzybowskim, w samym centrum stolicy. Miejsce łączy w sobie najważniejsze cechy biurowej lokalizacji – dzięki bliskości pierwszej i drugiej linii metra, daje wspaniałe możliwości komunikacyjne, z drugiej strony zaś przemyślane usytuowanie pozwala odciąć się od zgiełku głównych warszawskich ulic. Poza bardzo atrakcyjną lokalizacją, Cosmopolitan oferuje też komfort i wygodę na najwyższym poziomie. Nowoczesny system BMS zaimplementowany w Cosmopolitan umożliwia zintegrowane monitorowanie i nadzorowanie automatyki budynkowej.

– W budynku zadbano o najwyższy standard wykończenia. Biurowe lobby również zostało zaprojektowane przez Helmuta Jahna. Ultranowoczesne, minimalistyczne wnętrze ożywia rotująca wystawa dzieł sztuki światowej klasy artystów, m.in. Wojciecha Fangora – mówi Dominik Pawlak, Senior Property Broker Nuvalu Polska.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.