Specjalna edycja YZF-R1M wyprzedała się w ciągu 15 minut! – Portal PR - 24PR
Specjalna edycja YZF-R1M wyprzedała się w ciągu 15 minut!

09.12.2014 Kategoria: MOTO. Autor: admin

Zainteresowanie motocyklami Yamaha YZF-R1 i limitowaną edycją YZF-R1M, wzbudzone po premierze tych superbike’ów 3 listopada, przerosło najśmielsze oczekiwania! O ile YZF-R1 będzie dostępny w salonach Yamahy po nowym roku, to YZF-R1M można było zamówić wyłącznie za pomocą internetowego systemu, w którym zainteresowani klienci rezerwowali motocykle na 14 dni.

Dziś informujemy, że wszystkie rezerwacje na torową wersję R1M zostały zaakceptowane, co oznacza, że cała dostawa motocykli R1M na 2015 rok została sprzedana.

Dużą popularnością cieszy się też motocykl YZF-R1. Klientów, którzy chcieliby nabyć ten jednoślad, Yamaha Motor Polska zaprasza do składania zamówień u lokalnych dealerów. Im szybciej, tym większa szansa na zdobycie egzemplarza dla siebie! Osoby, którym nie udało się zarezerwować limitowanej edycji R1M, mogą wybrać YZF-R1 wyposażony w opcjonalny moduł kontrolny CCU (Communication Control Unit), który dostarcza dane telemetryczne i przy ich wykorzystaniu umożliwia pełną regulację systemów elektronicznych w sposób bezprzewodowy.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.