20 euro na lot za każdą opinię – wspólna akcja HolidayCheck i airberlin topbonus – Portal PR - 24PR
20 euro na lot za każdą opinię – wspólna akcja HolidayCheck i airberlin topbonus

11.03.2015 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Poprzez akcję „Pomocna dłoń” HolidayCheck i airberlin zachęcają do dzielenia się informacjami, które mogą pomóc innym w planowaniu urlopu. Za każdą opinię o obiekcie noclegowym oddaną na HolidayCheck.pl nagradzają bonem o wartości 20 euro do wykorzystania na przeloty liniami airberlin, a autorów najbardziej pomocnych opinii wyróżnią takimi upominkami jak kamera cyfrowa czy zestawy plażowe.
HolidayCheck, największy europejski portal z opiniami o hotelach, i airberlin, jeden z czołowych przewoźników lotniczych w Europie, ogłosili dzisiaj rozpoczęcie konkursu „Pomocna dłoń”. Aby wziąć w nim udział, turyści muszą ocenić obiekt noclegowy – hotel, pensjonat, ośrodek wczasowy, schronisko, itp. – w którym spali w ciągu ostatnich dwóch lat. Za opinie aktywowane między 01.03. a 22.03.2015 r. użytkownicy otrzymają bony uprawniające do zniżki 20 euro na przeloty liniami airberlin. Autorów najbardziej pomocnych opinii HolidayCheck nagrodzi kamerą cyfrową JVC GZ-E15 oraz zestawami plażowymi.
Akcja „Pomocna dłoń” ma podkreślić znaczenie opinii w planowaniu urlopu. Opinie oddawane przez turystów na HolidayCheck pomagają innym w znalezieniu odpowiedniego miejsca na pobyt, dopasowanego do ich najważniejszych preferencji.
„Dzięki opiniom oddawanym na HolidayCheck planowanie urlopu staje się dużo prostsze. Cieszymy się, że będziemy mogli nagrodzić wszystkie osoby, które podadzą pomocną dłoń innym turystom i podzielą się cennymi wskazówkami na HolidayCheck.” – mówi Peter Schwarzkopf, dyrektor zarządzający HolidayCheck Polska.
Więcej informacji o wspólnej akcji HolidayCheck i airberlin można znaleźć na: http://goo.gl/pexY35
HolidayCheck jest filią firmy HolidayCheck AG, należącej większościowo do notowanej na giełdzie spółki Tomorrow Focus AG, wiodącego dostawcy mediów cyfrowych w Niemczech. HolidayCheck jest największą europejską niezależną platformą społecznościową dotyczącą podróży. Baza portalu to ponad 10 milionów opinii, zdjęć oraz materiałów wideo zamieszczonych przez użytkowników. Portal dostępny jest w 10 językach.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.