„Kapitan poleca” – nowa oferta promocyjna KLM – Portal PR - 24PR
„Kapitan poleca” – nowa oferta promocyjna KLM

12.03.2015 Kategoria: Podróże i turystyka. Autor: admin

W nowej, cyklicznej promocji KLM „Kapitan poleca” na wyróżnienie zasługują tańsze ceny przelotów do Bogoty – od 2 099 PLN, Johannesburga – od 2 309 PLN oraz Bangkoku – od 2 039 PLN! Bilety KLM z upustem do wybranych miast można rezerwować już od dziś do 15 marca 2015 roku (na wyloty do Bogoty), do 7 kwietnia br. (w przypadku rejsów do Johannesburga) i do 10 kwietnia (na przeloty do Bangkoku). Szczegóły promocji, w tym terminy wylotów dostępne są na stronie klm.pl.

W kolejnej akcji holenderskiej linii z cyklu „Kapitan poleca” znalazły się kierunki dedykowane miłośnikom podróżowania, takie jak: Bangkok (2 039 PLN), Johannesburg od 2 309 PLN oraz Bogota w Kolumbii (2 099 PLN), która w siatce KLM pojawiła się w marcu tego roku.

Muzeum złota, zabytki i nocne imprezy w Bogocie

Warto wybrać się do Bogoty (teraz dostępnej od 2 099 PLN), aby dowiedzieć się więcej na temat bogatej kultury kolumbijskiej, a przy okazji odkryć urzekający widok z Cerro Montserrate i odwiedzić jedną z najciekawszych dzielnic w tym mieście – zabytkową La Candelaria. A także pospacerować wzdłuż czterech fontann w tętniącej życiem Plaza Bolivar, zwiedzić Catedral Primada de Bogota oraz miejscowe muzea, np. Museo del Oro, największe muzeum złota w Kolumbii czy Muzeum Botero z imponującą kolekcją sztuki kolumbijskiej. Niedziele są wyjątkowym dniem w Bogocie, wiele głównych ulic w mieście jest wówczas zamkniętych dla ruchu. Na licznych straganach można kosztować lokalnych przysmaków, a w nocy zaszaleć na parkiecie w jednym z niezliczonych tu klubów salsy. Bogota jest idealnym miejscem na wycieczkę, jak i doskonałym punktem wyjścia, aby wyruszyć stąd w głąb Kolumbii.

Aktualna promocyjna „Kapitan poleca” na loty KLM
Miasto KLM ceny w PLN
1. Johannesburg 2 309

2. Bogota 2 099

3. Bangkok 2 039

*Podane ceny za lot z Warszawy w obie strony zawierają wszystkie opłaty i podatki oprócz opłat transakcyjnych (które przy zakupie na www.klm.pl wynoszą 0 PLN).
Na stronie klm.pl znajduje się obecnie także wiele innych tras dostępnych w specjalnych, niższych cenach, np. Cali w Kolumbii od 2 099 PLN, Doha od 2 299PLN czy Dubaj od 1 999 PLN. Warto być na bieżąco i śledzić na klm.pl promocje holenderskiego przewoźnika dostępne na stronie:
http://www.klm.com/travel/pl_en/plan_and_book/special_offers/flight_offers/index.htm

Przelot linią KLM na trasach międzykontynentalnych to prawdziwa uczta dla ducha i podniebienia. Na pasażerów czeka bogaty zestaw rozrywki pokładowej oraz szeroki wybór przekąsek i wyborny obiad.

Holenderski przewoźnik realizuje połączenia międzykontynentalne z lotniska KLM w Amsterdamie. Do tej pory KLM oferował loty z Polski do swojego portu bazowego, wyłącznie z Warszawy. Od maja 2015 roku Kraków zostanie wpisany na listę miast obsługiwanych przez holenderskiego przewoźnika, łącząc południową Polskę z Holandią 7 razy w tygodniu. Jeśli mamy kilkugodzinny postój w oczekiwaniu na transfer, warto zwiedzić unikatowe lotnisko w Amsterdamie, jak i miasto. Port jest oddalony zaledwie 15 minut od centrum i dostępne jest wygodne połączenie kolejowe.

Tańsze bilety dostępne w najnowszej promocji „Kapitan poleca”, a także do wielu innych zakątków świata rezerwować można na stronie klm.pl, pod numerem telefonu: +48 (22) 55 66 444 oraz w biurach podróży w całej Polsce.

***

KLM Royal Dutch Airlines (holenderskie Królewskie Linie Lotnicze) powstała 7 października 1919 roku i jest obecnie najstarszą linią lotniczą na świecie, która nadal działa pod swoją oryginalną nazwą. KLM dysponuje flotą 206 samolotów i zatrudnia 32 tys. pracowników. Ze swojego lotniska bazowego Amsterdam-Schiphol, które odwiedza rocznie ponad 51 milionów pasażerów. KLM oferuje loty do 133 miast na świecie (w tym 69 tras na terenie Europy i 64 kierunki międzykontynentalne). W 2015 roku, siatka połączeń holenderskiego przewoźnika powiększy się o kolejnych 6 miast docelowych. Linia KLM stanowi główny filar Grupy KLM, do której należą również Cityhopper, Transavia.com i Martinair. W 2004 roku linie lotnicze KLM wraz z Air France stworzyły Grupę Air France-KLM − jeden z największych sojuszy w transporcie lotniczym. Obydwie linie dysponują potężną siatką połączeń, która liczy obecnie 231 kierunków w blisko 103 krajach. KLM wspólnie z Air France, oferuje bardzo atrakcyjny program lojalnościowy Flying Blue, liczący już ponad 24,5 mln członków. Grupa Air France KLM wspólnie z partnerskimi liniami – Delta i Alitalia – tworzy największe transatlantyckie joint venture, które obsługuje ponad 250 lotów dziennie. Linie KLM i Air France należą do sojuszu SkyTeam, który zrzesza 20 przewoźników lotniczych. Za pośrednictwem SkyTeam pasażerowie zyskują szeroki dostęp do globalnej sieci połączeń: ponad 16 tys. lotów dziennie, do 1052 miejsc, w 177 krajach.
Więcej informacji o KLM dostępnych jest na stronie: www.klm.pl. Aktualne oferty promocyjne znaleźć można na: www.klm.pl oraz pod numerem telefonu: +48 (22) 55 66 444.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.