PANIE ŚWIĘTUJĄ W OUTLETACH FACTORY – Portal PR - 24PR
PANIE ŚWIĘTUJĄ W OUTLETACH FACTORY

05.03.2015 Kategoria: Moda. Autor: admin

Kupony na kolejne zakupy, porady trenerów fitness, bezpłatny manicure, prezentacje salonów spa, niespodzianki prosto z kwiaciarni i wyjątkowe rabaty dla pań. Centra outlet FACTORY zapraszają w dniach 7-8 marca na Kobiecy Weekend.

Rabatowych atrakcji i prezentów dla pań nie zabraknie przez cały weekend. Dodatkowe promocje przygotowały sklepy znanych i cenionych marek dla kobiet w czterech polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. W specjalnie obniżonych cenach dostępne będą ubrania, buty, akcesoria, a nawet artykuły wyposażenia domu.
Klienci, którzy w najbliższy weekend zrobią zakupy za minimum 200 zł, mogą odebrać specjalny bon wartości 20 zł, do wykorzystania podczas kolejnej wizyty w FACTORY. Do wydania, przez cały weekend, czeka 500 takich bonów w każdym z miast.

Ponadto na facebookowym profilu Factory trwa konkurs, a w nim do wygrania karnety open nowego klubu Fitness Fit na stadionie miejskim we Wrocławiu.
Factory Poznań przygotowało konkurs, w którym do wygrania czekają metamorfozy ze stylistami fryzur.
W FACTORY Kraków dla wszystkich kobiet zaprezentują się lokalne salony SPA i kluby fitness.
Dodatkowych atrakcji nie zabraknie też w warszawskich centrach. FACTORY Annopol, oprócz rabatów, zaprasza na darmowy manicure. FACTORY Ursus przygotowało pokazy fitness
z indywidualnym doradztwem trenerów.

# # #
Marka FACTORY
Outlety FACTORY to największa sieć centrów wyprzedażowych w Polsce, odwiedzana co roku przez kilkanaście milionów klientów, w największych miastach: Warszawa (Ursus, Annopol), Poznań, Wrocław i Kraków.
Na 84,500 m² powierzchni, centra FACTORY gromadzą ponad 250 znanych marek polskich i światowych.
Na polskim rynku centra FACTORY obecne są od 2002 roku, kiedy NEINVER otworzył pierwsze centrum wyprzedażowe w Polsce – FACTORY Warszawa Ursus, rozbudowywane dzisiaj o kolejne 6 200 m² powierzchni handlowej.
Pod marką FACTORY, NEINVER wprowadził koncepcję centrów outlet do Hiszpanii i Polski, od lat pozostając liderem na tych rynkach. Firma jest także drugim co do wielkości operatorem centrów outlet w Europie.

Więcej informacji o centrach outletowych FACTORY: www.factory.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.