Reserved YFL – Portal PR - 24PR
Reserved YFL

19.03.2015 Kategoria: Moda. Autor: admin

Jedno spojrzenie na kampanie promujące linię Reserved YFL – Young Fashion Lab wystarczy, by oczami wyobraźni zobaczyć pełnię lata. Kolekcja przenosi nas do krainy młodzieżowej zabawy, wakacyjnego luzu, imprez i codziennego relaksu.
YFL to młoda, świeża i nieco zaskakująca moda. Nonszalancka i tylko pozornie niedbała, bo tak naprawdę składa się z dobrze przemyślanych stylizacji dla wyczulonych wielbicieli trendów.

Unreal Sunset, czyli „Nierzeczywisty wschód słońca”, to tytuł dziewczęcej linii YFL w tym sezonie. Nazwa koresponduje z delikatną kolorystyką linii pełną delikatnych pastelowych odcieni, „spranych” jasnych jeansów, żywych, słonecznych barw.
Klimat wakacyjnej balangi tworzą motywy nadruków – trochę opartowskie, trochę sportowe, trochę vintage. Fasony ubrań są uniwersalne z nawiązaniami do lat 90: pojawiają się spódnice i spodnie z wysokim stanem, T-shirty z szerokimi rękawami, czy topy-staniki w sportowym klimacie.
Oversize zestawiany jest z krojami zaplanowanymi by być „blisko ciała”. Lekkość kolekcji YFL sprawia, że ubrania w niej są doskonałe nie tylko na upalny dzień w mieście, ale też na imprezę czy na plażę. Seksowny sznyt w tej kolekcji zawiera się w koncepcji naturalności i bezpretensjonalności, bardziej niż w typowo uwodzicielskich krojach czy kobiecych ornamentach.

Chłopak YFL także kocha luz i swobodę. Stawia na wypracowany, choć naturalny look. Chodzi o to by wyglądać świetnie, ale nie spędzać godzin na stylizowaniu się. Kolekcja YFL jest idealnym rozwiązaniem – zawiera tylko sprawdzone, wręcz ikoniczne fasony i modele ubrań. Jeansy, T-shirty, bluzy, wiatrówki i koszule w kratę pojawiają się tu w aktualnej, modnej formie. Tegoroczna letnia kolekcja YFL dla mężczyzn o nazwie „Volcano Explosion” była luźno inspirowana odzieżą do uprawiania sportów ekstremalnych takich jak wyczynowa jazda na deskorolce. Stąd m.in. obecność cargo pants z niską talią. Kolorystyka linii i nadruki nawiązują do jej „wulkanicznej” nazwy. Sporo jest intensywnych, ognistych barw i nadruków przestawiających ekstremalne zjawiska przyrodnicze. YFL to nic innego jak klasyka wygodnego, miejskiego stylu z wyraźnym sportowym akcentem.

Twarzą kampanii promującej Young Fashion Lab dla mężczyzn w tym sezonie jest Brooklyn Beckham – gorące nazwisko świata mody i sportu. To jego debiut w roli modela kampanii reklamowej, (chociaż ma na koncie m. in. występ na łamach prestiżowych zagranicznych czasopism lifestylowych). Mariaż mody z zamiłowaniem do sportu w biografii młodego Beckhama to paralela głównej idei YFL, która jest linią modową, ale opartą o sport.

YFL GIRL
LOKALIZACJA: Los Angeles
MODELKA: Staz | Vision LA
FOTOGRAF: Mateusz Stankiewicz | Afphoto
STYLISTKA: Karin Smeds | Link Details
MAKE-UP: Wilson | Warsaw Creatives
STYLISTA WŁOSÓW: Michał Bielecki | Warsaw Creatives
PRODUUKCJA: Warsaw Creatives

YFL BOY
LOKALIZACJA: London
MODEL: Brooklyn Beckham
FOTOGRAF: Kacper Kasprzyk | Total Management
MAKING OF: Bart Pogoda | Afphoto
STYLISTKA: Karin Smeds | Link Details
MAKE-UP: Wilson | Warsaw Creatives
STYLISTA WŁOSÓW: Daniel Martin | D+V
PRODUKCJA: Warsaw Creatives

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.