Słodkie lata 50., czyli nowa kolekcja Sylwii Majdan – Portal PR - 24PR
Słodkie lata 50., czyli nowa kolekcja Sylwii Majdan

12.03.2015 Kategoria: Moda. Autor: admin

Moda w stylu lat 50. to przede wszystkim ukłon w stronę kobiecości: podkreślona talia, wąskie ramiona i wysokie szpilki. Sylwia Majdan na sezon wiosna-lato 2015 interpretuje tendencje miksując klasyczne fasony z charakterystycznymi printami i tkaninami. Kolekcja pełna jest zatem kwiatowych wzorów, ciekawej pepitki i eleganckich sukienek. Idealnie, aby modnie rozpocząć sezon!

Kolekcja Sylwii Majdan składa się z klasycznych sukienek o długości midi, spódnic w kształcie litery A oraz eleganckich bluzek. Kolorystyka jest stonowana – dominują czernie, popiele, kremy i róże. Projektantka postanowiła odświeżyć elegancję lat 50., mieszając kobiece fasony z mocnymi asymetrycznymi krojami.

Sylwia Majdan nie boi się mocnych kontrastów, nowa kolekcja to połączenie niebanalnych materiałów i printów – w tym sezonie łączy takie tkaniny jak: pianka wiskozowa, jersey i ekskluzywne wełny, a stonowanym kolorom towarzyszy pepitka, panterka i kwieciste nadruki.

Projektantka stworzyła linię dedykowaną kobietom w każdym wieku, które cenią sobie klasykę, ale chcą pozostać w zgodzie z najnowszymi trendami. Ubrania są wykonane z materiałów najwyższej jakości, a materiały sprowadzane z Włoch.

Kolekcje Sylwii Majdan są dostępne w sklepie internetowym www.sylwiamajdan.com, a także w atelier na ulicy Wojska Polskiego 45/2 w Szczecinie.

Dodatkowe informacje:
Sylwia Majdan jest polską projektantką, która ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Szczecinie i Akademię Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi. W 2004 roku została półfinalistką prestiżowego konkursu Oskary Mody New Look. Jej kolekcje łączą w sobie elegancję, nowoczesność i doskonałe wykonanie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.