Top Secret for Avanti – Portal PR - 24PR
Top Secret for Avanti

26.03.2015 Kategoria: Moda. Autor: admin

Po raz drugi marka Top Secret przygotowała limitowaną linię ubrań dla miesięcznika Avanti. Wiosenna edycja specjalnej kolekcji prezentowana jest na łamach kwietniowego numeru Avanti (w sprzedaży od 27 marca). Dla czytelniczek przygotowano zniżkę -25% na zakup produktów Top Secret for Avanti.

Wspólna kolekcja, dostępna w sklepach Top Secret i sprzedaży online od 27 marca będzie wspierana kampanią telewizyjną i reklamami w tytułach Agory. Kolekcja komunikowana jest też w mediach społecznościowych i na wszystkich witrynach sklepów Top Secret

Wiosenna kolekcja Top Secret for Avanti stworzona z myślą o miłośniczkach mody oparta jest jednym z najważniejszych w tym sezonie kolorów – niebieskim. Głównym motywem są porcelanowo – niebieskie kwiaty na białym i granatowym tle. Zaprojektowane modele podkreślają klasyczną, kobiecą sylwetkę. Sukienki eksponują talię i są idealną propozycją na bardziej oficjalne wizyty jak i mniej formalne spotkania.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.