ZGŁOŚ SIĘ NA CASTING DO NOWEGO PROGRAMU TELEWIZJI TLC – „SALON SUKIEN ŚLUBNYCH” – Portal PR - 24PR
ZGŁOŚ SIĘ NA CASTING DO NOWEGO PROGRAMU TELEWIZJI TLC – „SALON SUKIEN ŚLUBNYCH”

12.03.2015 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Planujesz ślub? Chcesz w tym dniu wyglądać wyjątkowo, ale brakuje Ci cennych wskazówek jak znaleźć idealną suknię ślubną? Zgłoś się na casting do polskiej edycji programu telewizji TLC – „Salon sukien ślubnych”.
Każda przyszła panna młoda stoi przed wyzwaniem zorganizowania perfekcyjnego ślubu. Marzy,
aby pozostał on w pamięci gości na lata. O poczuciu wyjątkowości oraz spełnienia, tego jedynego dnia, decyduje niewątpliwie idealnie dobrana suknia ślubna. Ostateczne „tak” dla kreacji ślubnej często poprzedzone jest długimi poszukiwaniami. Nasi eksperci sprawią, że uczestniczki polskiej wersji, popularnego na całym świecie programu „Say Yes to the Dress”, będą mogły rozwiać swoje ślubne dylematy. Prowadzący program, wraz
z dedykowaną każdej pannie młodej konsultantką, doprowadzi ten pełen niepewności
i rozterek czas do szczęśliwego zakończenia. Wyszuka kilka sukien ślubnych, spośród których przyszła panna młoda wybierze tę jedyną i wymarzoną.
Chcesz, aby razem z Tobą kamera śledziła problemy i wyzwania, którym na co dzień stawiają czoła pracownicy salonu? Marzy Ci się wygląd prawdziwej księżniczki, który stanie się inspiracją dla kolejnych panien młodych? Zostań bohaterką programu „Salon sukien ślubnych” realizowanego przez telewizję TLC i oddaj się w ręce najlepszych specjalistów
z zakresu mody ślubnej. Wystarczy, że w treści maila podasz swoje imię, nazwisko, wiek, telefon kontaktowy i datę planowanego ślubu. Opisz w kilku zdaniach historię znajomości ze swoim narzeczonym. Przedstaw Wasz pomysł na ślub. W opisie uwzględnij, kto z rodziny
i przyjaciół będzie Ci towarzyszyć w wyborze sukni ślubnej. Koniecznie dołącz trzy zdjęcia: ujęcie samej twarzy, sylwetki oraz wspólne zdjęcie z narzeczonym. Zgłoszenie wyślij na adres: suknie@atmgrupa.pl
* * * * *
Informacja o TLC
TLC akceptuje i pokazuje w kobietach wszystko to, co czyni je w życiu szczęśliwymi. Odkrywa radość
i pozytywne nastawienie do świata, pewność siebie, niezależność oraz autentyczność płci pięknej. Ten kanał
to doskonały wybór dla kobiet, które szukają inspiracji i doceniają wielorakie aspekty życia, same nieustająco starając się znaleźć harmonię pomiędzy ich codziennymi obowiązkami, a potrzebą ucieczki i relaksu.

TLC globalnie
TLC to globalny kanał lifestylowy dla kobiet. Oferta stacji to historie z życia wzięte oraz uniwersalne tematy, interesujące dla odbiorców na całym świecie, przedstawiane w postaci programów na żywo,a także fabularyzowanych. Program TLC obejmuje wszelkiego rodzaju formaty – od reality shows, poprzez programy typu „makeover” po programy kulinarne i podróżnicze.
Po sukcesach kanału na rynkach europejskich, afrykańskich oraz w rejonie Azji i Pacyfiku, w 2011 r. TLC zadebiutowało w Afryce, Ameryce Łacińskiej, Danii, Finlandii i Portugalii, docierając w ten sposób do ponad 200 milionów gospodarstw domowych na całym świecie, w tym do 100 milionów gospodarstw w 170 krajach poza Stanami Zjednoczonymi. Dzięki temu TLC stało się najbardziej powszechnym kanałem lifestylowym skierowanym do kobiet w płatnej telewizji. TLC w USA znajduje się w pierwszej dziesiątce kanałów kobiecych i jest jedną z najszybciej rozwijających się kobiecych stacji lifestylowych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.