Miasto – bohater wydarzeń – XII edycja konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej – 13-15 maja – Portal PR - 24PR
Miasto – bohater wydarzeń – XII edycja konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej – 13-15 maja

25.04.2015 Kategoria: konferencje. Autor: admin

Kilkanaście wykładów autorskich, panele dyskusyjne, spotkania z ekspertami public relations w Polsce i temat przewodni: „Miasto – bohater wydarzeń”. Tak w wielkim skrócie zapowiada się XII edycja jednej z najstarszych i najbardziej prestiżowych konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej, organizowanej przez Agencję PR Grupa PRC we współpracy z miastem Kraków, które w dniach 13 – 15 maja br. będzie gospodarzem wydarzenia.

Uznani eksperci
Już dziś wiadomo, że wśród uczestników i prelegentów konferencji pojawią się taki uznani eksperci, jak Mariusz Sokołowski – rzecznik prasowy Komendy Głównej Policji, Dariusz Kryszk – główny specjalista Departamentu Prasowo – Informacyjnego Ministerstwa Obrony Narodowej, Antoni Styrczula – były rzecznik prasowy Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego, Czesław Lang – organizator Tour de Pologne czy Adam Łaszyn – uznany przez magazyn Newsweek za jednego
z 50 najbardziej wpływowych Polaków w 2009 roku.
Szczegółowy program znajduje się na stronie www.prwsamorzadzie.pl.

PR-owe trendy
PR w Samorządzie i Administracji Państwowej to najstarsza konferencja w Polsce z obszaru public relations dedykowana przedstawicielom jednostek terytorialnych i samorządowych. Odbywa się ona nieprzerwanie od 2004 r. Zainicjowana w Kraśniku została przeniesiona do Katowic, a następnie do stolicy Małopolski. Przez kilkanaście edycji wzięło w niej udział kilka tysięcy uczestników – prezydentów, burmistrzów, wójtów, rzeczników prasowych i osób odpowiedzialnych za promocję i marketing w samorządzie i administracji publicznej. Każdego roku uznani eksperci podejmują tematykę aktualnych trendów w obszarze PR-u.
W tym roku Grupę PRC w organizacji tego wydarzenia wspiera: Urząd Miasta Krakowa oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Krakowie.

Prestiżowe Kryształy dla najlepszych
W trakcie konferencji odbędzie się gala wręczenia Kryształów PR-u. To już IV edycja Konkursu,
w którym mogą wziąć udział wszystkie Jednostki Samorządu Terytorialnego oraz Administracji Państwowej, a także spółki samorządowe. Celem Konkursu jest promowanie i nagradzanie najbardziej wartościowych inicjatyw promocyjnych w 6 kategoriach: wizerunek w mediach społecznościowych, film promocyjny, promocja projektów unijnych, kreatywna kampania promocyjna, gazeta miejska/biuletyn, kampania promocyjno-informacyjna spółki samorządowej.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.