RZEŚKA ODMIANA TYSKIEGO – Portal PR - 24PR
RZEŚKA ODMIANA TYSKIEGO

24.04.2015 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Tyskie przygotowało dla miłośników piwa rześką niespodziankę – ich pragnienie skutecznie ugasi nowe Tyskie Radler. To połączenie goryczki jasnego piwa Tyskie Gronie ze smakiem świeżych cytryn. Kampania promująca piwną nowość prowadzona będzie w telewizji, Internecie, ale i w terenie. Premiera reklamy już 24 kwietnia.

– Latem chętniej sięgamy po piwa lżejsze, w których można wyczuć zarówno goryczkę chmielu jak i świeże, owocowe nuty – mówi Aleksandra Zarychta-Kuzalska, kierownik ds. PR marek. – Cieszymy się, że znane i lubiane Tyskie zyskało rześką odmianę. Tyskie Radler to prawdziwe, mętne piwo ze smakiem świeżych cytryn. To doskonała propozycja zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

O nowym Tyskim Radlerze będzie głośno nie tylko w telewizji. Kampania w Internecie już się rozpoczęła. Uwagę tych, którzy odwiedzą zasięgowe portale ogólnopolskie, przykują soczyście żółte cytryny i naturalna sceneria, w której Radler występuje. Z myślą o piwoszach w całej Polsce zostaną przeprowadzone rześkie akcje, w trakcie których będzie można spróbować nowego Tyskiego. Tyskie Radler będzie też obecne podczas wydarzeń sponsorowanych w tym roku przez Tyskie.

Koncepcję kreatywną kampanii opracowała agencja Young&Rubicam. Spot telewizyjny
w reżyserii Ronalda Koetziera i Jana Forysia, przygotował dom produkcyjny Papaya Films. Postprodukcją zajęło się Studio Xantus oraz Ztudio studio dźwiękowe. Opakowania zaprojektowało Wilk Studio. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy MEC. Działania PR prowadzi Q&A Communications.

Tyskie Radler. Rześka Odmiana.

Tyskie Radler zostało wprowadzone w 2015 roku jako piwo z popularnej kategorii radlerów.
To piwo typu lager (Tyskie Gronie z polskiego chmielu) z dodatkiem soku cytrynowego. Połączenie goryczki polskiego chmielu ze smakiem świeżych cytryn w stosunku 40% do 60% sprawia, że Tyskie Radler to piwo orzeźwiające i lekkie, z wyczuwalną piwną nutą. Tyskie Radler ma 2% zawartości alkoholu. Jest naturalnie mętne i nie posiada w swoim składzie słodzików. To piwo dla osób, które szukają rześkiej odmiany i chcą spojrzeć na otaczający ich świat z nowej, świeżej perspektywy.

Kompania Piwowarska skupia trzy browary o wieloletniej historii: Tyskie Browary Książęce (rok założenia – 1629), Browar Dojlidy w Białymstoku (1768) i Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895). To w nich warzymy najchętniej wybierane przez Polaków piwa, między innymi: Żubra, Tyskie, Lecha, Dębowe, Redd’sa oraz kolekcję specjalności Książęcego. Sprawdzone receptury, naturalne składniki, nieskazitelna czystość w naszych browarach a przede wszystkim umiejętności doświadczonych piwowarów – to wszystko sprawia, że warzone przez nas piwa są cenione w Polsce i za granicą.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy piwowarskiej SABMiller; wspólnie troszczymy się o ludzi i środowisko wokół nas. Promujemy odpowiedzialność i umiarkowanie w spożywaniu alkoholu, realizując takie kampanie jak „Alkohol tylko dla pełnoletnich”, „W ciąży nie piję alkoholu” czy „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”. Oszczędzamy wodę i energię, wspieramy rozwój naszych partnerów biznesowych, angażujemy się w wolontariat. Mamy zaszczyt być sponsorem Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.