Zmierz się z trasą Akademickich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim 2015 – Portal PR - 24PR
Zmierz się z trasą Akademickich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim 2015

14.04.2015 Kategoria: Sport. Autor: admin

Mamy dobrą wiadomość dla fanów cross-country. W ramach tegorocznych Akademickich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim, każdy chętny będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności na trasie w jeleniogórskim Parku Paulinum. Wzorem lat poprzednich organizatorzy mistrzostw – potocznie zwanych AMPami – dadzą również możliwość rywalizacji kolarzom,
którzy nie mogą startować w mistrzostwach. Wyścig dodatkowy „Jelenia Góra MTB Race” przewidziany jest dla zawodników z kategorii junior, U-23, elita i masters. Zawody przewidziane są na niedzielę 31. maja – w przerwie pomiędzy wyścigiem głównym kobiet i mężczyzn (start ok. godz. 11:00). Z uwagi na wpisanie imprezy do kalendarza regionalnego DZKol (http://www.kspzkol.pl/index.php?menu=6), spodziewać się można w Jeleniej Górze nie tylko mocnej obsady, ale również dobrej frekwencji. Trasa należy do jednej z najtrudniejszych w Polsce i mimo, że organizatorzy planują ją nieco ułatwić w porównaniu z minionym rokiem, to i tak przysporzy ona wielu trudności uczestnikom. Zapisów na wyścig można dokonywać od dzisiaj poprzez formularz zgłoszeniowy, zamieszczony na stronie www.amp-mtb.pl (link również poniżej). Tam też znajduje się regulamin wyścigu „Jelenia Góra MTB Race”. Na zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych czekają nagrody ufundowane przez sponsorów. Będą to m.in. okulary Uvex, osprzęt Shimano, odzież Brubeck, impregnaty Nikwax, vouchery do Term Cieplice czy też smary Brunox.
Już teraz zachęcamy do udziału w tej imprezie – rejestracji można dokonać na:
https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1679
Śledź informacje o imprezie na Facebook:
www.facebook.com/AkademickieMistrzostwaPolskiMTB

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.