Kino BAJKA poszerzyło ofertę Multikino Media – Portal PR - 24PR
Kino BAJKA poszerzyło ofertę Multikino Media

20.05.2015 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

Od maja br. podwarszawskie Kino BAJKA w Błoniu dołączyło do oferty sprzedaży reklamy kinowej brokera Multikino Media. Obecnie obejmuje ona 54 kina w 43 miasta, z łączną liczbą ekranów 307.

Kino BAJKA znajduje się w budynku Centrum Kultury w Błoniu, położonego w centrum miasta, jedyne 40 min. od Warszawy.

Sala widowiskowo-kinowa dysponuje jedną salą z 240 miejscami. Ponadto posiada nowoczesne projektory do wyświetlania filmów w technice cyfrowej 2D i 3D oraz profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie umożliwiające obsługę koncertów, spektakli teatralnych itp. Sala kinowa jest dostosowana dla osób niepełnosprawnych.

Kino oferuje widzom największe filmowe hity kina polskiego, europejskiego i światowego. Ponadto szeroki wybór animacji filmowych dla małych kinomanów, specjalne pokazy premierowe, maratony filmowe, cykliczne seanse skierowane do wszystkich grup wiekowych.

Do rozpoczęcia współpracy z Multikino Media przekonało nas indywidualne podejście, pełen profesjonalizm, szeroka oraz innowacyjna oferta, a przede wszystkim bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Mamy nadzieję, że będzie ona owocna i długofalowa – dodaje Marek Alwast – Kierownik Kina Bajka

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.