Sanatoria i uzdrowiska przez tydzień w „Super Expressie” – Portal PR - 24PR
Sanatoria i uzdrowiska przez tydzień w „Super Expressie”

24.05.2015 Kategoria: media. Autor: admin

W poniedziałek 25 maja „Super Express” zaczyna kilkudniową akcję informacyjną na temat sanatoriów i uzdrowisk, znajdujących się na terenie Polski. Czytelnicy gazety poznają pełną listę obiektów uzdrowiskowych, dowiedzą się, gdzie można leczyć konkretne schorzenia, a także zapoznają się z mechanizmem składania wniosków o przyznanie miejsca w placówkach sanatoryjno-uzdrowiskowych.

W poniedziałek 25 maja każdy Czytelnik „Super Expressu” otrzyma w prezencie mapę sanatoriów i uzdrowisk w Polsce. W wtorek 26 maja gazeta dołączy „Wielki Przewodnik Sanatoria i Uzdrowiska”, który zawiera aktualne adresy i telefony do wszystkich placówek w kraju. Przewodnik będzie prezentował sanatoria i uzdrowiska w podziale na bloki tematyczne, odpowiadające konkretnym schorzeniom. W środę wraz z „Super Expressem” ukaże się „Leksykon chorób emeryta”, zawierający opisy najczęściej występujących chorób wraz z objawami, które im towarzyszą, informacjami o czynnikach podwyższających ryzyko zachorowania oraz sposobami leczenia. W czwartek gazeta wydrukuje poradnik, w jaki sposób krok po kroku postępować, aby otrzymać skierowanie do sanatorium.

Akcja wspierana jest kampanią reklamową w telewizji (TVP1, TVP2, Telewizja POLSAT, TV Puls i Puls2) i radiu (Radio Plus i Radio Vox FM). Kampania promocyjna została przygotowana przez Dział Marketingu „Super Expressu”.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.