Arta Tech stawia na WĘC PR – Portal PR - 24PR
Arta Tech stawia na WĘC PR

12.08.2015 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Wrocławska firma Arta Tech, producent czytników inkBOOK oraz zegarków inkWATCH, wybrała firmę do obsługi PR. Jest nią krakowska agencja WĘC Public Relations.

Od sierpnia br. agencja WĘC PR obsługuje firmę Arta Tech w zakresie działań związanych z PR produktowym, komunikacją z mediami oraz budowaniem rozpoznawalności marek inkBOOK oraz inkWATCH w Polsce i za granicą.

O firmie Arta Tech:
Pochodząca z Wrocławia firma skupia się głównie na rozwijaniu innowacyjnych urządzeń opartych na technologii papieru elektronicznego. Flagowe produkty Arta Tech to czytnik e-booków inkBOOK Onyx z podświetlanym ekranem E Ink Carta® oraz zegarki sportowe z rodziny inkWATCH TRIA. Arta Tech oferuje również dedykowaną dla czytników usługę do przechowywania e-booków w chmurze – Midiapolis Drive. Wkrótce zamierza poszerzyć swoje portfolio o nowe produkty. W tym o budżetowy czytnik e-booków inkBOOK Classic.

Zaangażowanie Arta Tech w rozwój e-czytelnictwa podkreśla nawiązanie partnerstwa z księgarnią internetową Legimi. Dzięki temu Polacy mogą nabyć nowoczesny czytnik inkBOOK Onyx już za złotówkę, uzyskując nielimitowany dostęp do 12 tys. e-booków. Po raz pierwszy w naszym kraju, czytnik z dedykowaną usługą oferowany jest w ramach przystępnej oferty ze stałym abonamentem.

Więcej informacji: www.artatech.pl

Za obsługę Arta Tech odpowiada zespół WĘC PR prowadzony przez Jana Trzupka.

O agencji WĘC Public Relations:
WĘC PR jest jedyną krakowską agencją PR, specjalizującą się w prowadzeniu działań komunikacyjnych dla klientów z sektora IT, w której pracownicy łączą znajomość branży z fascynacją nowymi technologiami. Agencja stawia na wieloletnie doświadczenie połączone z kierunkowym, technicznym wykształceniem, czego efektem są skuteczne kampanie wizerunkowe dla klientów z segmentu IT i elektroniki użytkowej.

Więcej informacji: www.wec24.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.