Ewa Wagner nową redaktor naczelną magazynu „Kuchnia” – Portal PR - 24PR
Ewa Wagner nową redaktor naczelną magazynu „Kuchnia”

27.08.2015 Kategoria: media. Autor: admin

Od numeru 10. magazyn „Kuchnia” zyska nową naczelną – będzie to Ewa Wagner, dziennikarka o dużym doświadczeniu w prowadzeniu redakcji pism kobiecych.

Ewa Wagner z branżą medialną związana jest od 1991 roku – w czasie swojej dotychczasowej kariery była m.in. redaktor naczelną „Olivii”, „Świata Kobiety” oraz „Pani Domu”. Pracowała także w miesięczniku kulinarnym „Moje Gotowanie”.

Ewa Wagner posiada bogate doświadczenie zarówno w zarządzaniu zespołami redakcyjnymi, kreacji i koordynacji wspólnych projektów redakcji, działów reklamy i marketingu w dużych wydawnictwach, jak i w tworzeniu nowych formuł magazynów prasowych i wprowadzaniu ich na rynek.

W miesięczniku „Kuchnia” Ewa Wagner będzie odpowiedzialna za utrzymanie wysokiej pozycji tytułu na rynku luksusowych magazynów kulinarnych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.