FACTORY Ursus: Największy outlet w Warszawie otwarty 16 września br. – Portal PR - 24PR
FACTORY Ursus: Największy outlet w Warszawie otwarty 16 września br.

25.08.2015 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

Centrum outlet FACTORY Ursus przyjmie pierwszych klientów po zakończonej rozbudowie już 16 września br. Na klientów czekać będzie ponad 100 sklepów popularnych marek polskich i międzynarodowych, 850 miejsc parkingowych i atrakcyjne rabaty.

„FACTORY Ursus będzie największym centrum outlet w Warszawie – podkreśla Piotr Rębacz, Dyrektor Centrum. Z dotychczasowych 13 700 m² zwiększyło swoją powierzchnię handlową do prawie 20 000 m², a to dało możliwość wprowadzenia nowych marek i zwiększenia powierzchni popularnych sklepów.
Od 16 września dla klientów FACTORY dostępne będzie ponad 6,000 dodatkowej przestrzeni handlowej, dwukrotnie większa liczba miejsc dla samochodów na parkingach podziemnym i naziemnym (850 miejsc) oraz nowoczesne wnętrza.

W nowej części centrum outlet dominować będzie naturalne oświetlenie i wielkopowierzchniowe szklane witryny, połączone z bielą i elementami metalu. Na zewnątrz wyróżnia się czarna, nowoczesna elewacja z charakterystycznymi czerwonymi logotypami FACTORY nad wejściami. Również dotychczasowe przestrzenie FACTORY Ursus zostały gruntownie odnowione. Wymienione zostało oświetlenie, posadzki, a witryny sklepowe będą lepiej widoczne.

W rozbudowanym FACTORY Ursus działać będzie ponad 100 sklepów i lokali usługowych. Są to nowe marki, których dotąd nie było w centrum, m.in.: modowe (Digel, Pierre Cardin, Vero Moda, Mustang), outdoorowe (Elbrus, Hi-Tec, Mountain Warehouse), obuwia (Geox), dziecięcy Smyk oraz popularne marki Rossmann, Empik czy Restauracja Sphinx.

Oferta centrum to również silna reprezentacja marek sportowych (m.in. Adidas, Reebok, Asics, Nike, 4F , Puma), męskich ( Lancerto, Bytom, Próchnik, Vistula) oraz mix fashion (United Colors of Benetton, Desigual, Reserved ,Bestseller, Calvin Klein). Dojazd do centrum FACTORY Ursus jest dzisiaj o wiele łatwiejszy, dzięki przebudowie ulic
w samej dzielnicy oraz połączeniu z Alejami Jerozolimskimi i obwodnicą Warszawy.

# # #
Marka FACTORY
FACTORY Outlet to największa sieć centrów wyprzedażowych w Polsce, odwiedzana co roku przez kilkanaście milionów klientów, w największych miastach: Warszawa (Ursus, Annopol), Poznań, Wrocław i Kraków.
Na 84,500 m² powierzchni, centra FACTORY gromadzą ponad 250 znanych marek polskich i światowych.
Na polskim rynku centra FACTORY obecne są od 2002 roku, kiedy NEINVER otworzył pierwsze centrum wyprzedażowe w Polsce – FACTORY Warszawa Ursus, rozbudowywane dzisiaj o kolejne 6,000 m² powierzchni handlowej.
Pod marką FACTORY, NEINVER wprowadził koncepcję centrów outlet do Hiszpanii i Polski, od lat pozostając liderem na tych rynkach. Firma jest także drugim co do wielkości operatorem centrów outlet w Europie.

Więcej informacji o centrach Factory Outlet: www.factory.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.