„Gazeta Stołeczna” ze spacerownikiem „Bulwary nad Wisłą” – Portal PR - 24PR
„Gazeta Stołeczna” ze spacerownikiem „Bulwary nad Wisłą”

12.08.2015 Kategoria: media. Autor: admin

W czwartek, 13 sierpnia br. z „Gazetą Stołeczną” ukaże się spacerownik „Bulwary nad Wisłą” autorstwa Dariusza Bartoszewicza. Zaprezentuje on – oprócz nowo otwartych bulwarów warszawskich – także inne, atrakcyjne miejsca położone nad brzegiem rzeki: Multimedialny Park Fontann, ogród górny Zamku Królewskiego, najmodniejsze kluby nad Wisłą oraz Port Czerniakowski.

Tradycyjnie, redakcja „Gazety Stołecznej” zaprasza też czytelników na spacer, który rozpocznie się w niedzielę, 16 sierpnia br., o godz. 11.00, przy pomniku Marii Curie-Skłodowskiej na Nowym Mieście (ul. Kościelna). Uczestnicy wydarzenia zejdą ze skarpy do Multimedialnego Parku Fontann i bulwarów wiślanych na Podzamczu. Po wspinaczce na ogród górny Zamku Królewskiego, zajrzą na Mariensztat i w okolice BUW-u na Powiślu. Przy Centrum Nauki „Kopernik” i pomniku Syreny wrócą nad Wisłę i dotrą do Portu Czerniakowskiego. Spacer poprowadzi Dariusz Bartoszewicz.

Partnerem spacerownika „Bulwary nad Wisłą” jest Miasto Stołeczne Warszawa.

Wydanie wspiera promocja w „Gazecie Stołecznej” i „Gazecie Co jest Grane”, w radiu (Radio Kampus, Radio Złote Przeboje, Rock Radio, Radio Kolor), w telewizji (TVP Warszawa) oraz na ekranach CityINFOtv. Kampanię przygotował dział promocji „Gazety Stołecznej”.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.