Huawei nawiguje z mapami NAVITEL – Portal PR - 24PR
Huawei nawiguje z mapami NAVITEL

12.08.2015 Kategoria: INNE. Autor: admin

NAVITEL Poland, filia wiodącego dostawcy map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych, nawiązała współpracę z globalnym liderem rynku smartfonów, firmą Huawei, dzięki czemu model HUAWEI Y600 z darmową mapą Polski w aplikacji Navitel Navigator, będzie można zakupić już w sierpniu w sieci sklepów Neonet.

– Coraz więcej uznanych brandów smartfonowych widzi w nas partnera w zakresie organizowania wspólnych promocji sprzedażowych w kanale retail. Działania podejmowane lokalnie mogą przerodzić się w szerszą współpracę nawet na szczeblu regionalnym, gdyż docelowo polski oddział firmy ma być centralą na Europę Zachodnią. Oferta na zakup smartfona HUAWEI Y600 z darmową, dożywotnio aktualizowaną i przede wszystkim działającą offline mapą Polski w naszej aplikacji rusza w sierpniu w sklepach sieci Neonet – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Polska.

Smartfon HUAWEI Y600 to urządzenie z dużym, pięciocalowym wyświetlaczem, dzięki czemu korzystanie z aplikacji nawigacyjnej jest niezwykle komfortowe. Dwurdzeniowy procesor wspierany przez chip graficzny Mali-400 zapewni płynną obsługę mapy i pozwoli cieszyć się bogactwem dodatkowych funkcji, takich jak np. wbudowany komunikator, serwis pogodowy czy informacje o natężeniu ruchu. Warto wspomnieć także
o szerokim wyborze asystentów głosowych wspierających interfejs programu Navitel Navigator, z których najbardziej rozpoznawalnym jest głos Zbigniewa Urbańskiego, prezentera telewizyjnego kojarzonego ze światem mobilnych gadżetów.

– Jesteśmy firmą, która niesamowicie rozwinęła się technologicznie i należy do ścisłej czołówki smartfonowych graczy. Oferujemy high-endowe urządzenia w cenach dostosowanych do specyfiki polskiego rynku. Współpraca z dostawcami software’owych rozwiązań, pozwala dodatkowo rozszerzyć funkcjonalność oferowanych przez nas urządzeń i zapewnić klientom jeszcze większy komfort użytkowania. W przypadku akcji z NAVITELem kod aktywujący mapę Polski przypisany będzie do smartfona, więc wystarczy uruchomić aplikację i pobrać plik z mapą – wyjaśnia Dariusz Marnic, Marketing Manager w Departamencie Terminali, Huawei Polska.

Navitel ® jest wiodącym dostawcą samochodowych rozwiązań nawigacyjnych, specjalizującym się w rozwoju i produkcji oprogramowania do nawigacji satelitarnej i kartografii. Navitel Navigator działa na systemie Android, Symbian, Windows Mobile, iPhone, iPad, Bada, Java, platformie Windows CE stosując świetnej jakości grafikę 3D oraz wytyczając realny czas dojazdu. Są to najnowsze i najdokładniejsze cyfrowe mapy nawigacyjne w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Łacińskiej. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę www.navitel-poland.pl/pl oraz oficjalne profile na Facebook oraz Twitter.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.