#mamsmakanamaka na Eska Music Awards 2015! – Portal PR - 24PR
#mamsmakanamaka na Eska Music Awards 2015!

27.08.2015 Kategoria: INNE. Autor: admin

Na tegorocznej gali wręczenia nagród Eska Music Award pojawi się McDonald’s! Już w najbliższą sobotę, podczas imprezy Eski na hali widowiskowej przy ulicy Szafera w Szczecinie, zrób zdjęcie przy ściance McDonald’s, wrzuć na Instagram z #emasmak i zagraj o poczwórne zaproszenie na McZestaw dla siebie i znajomych!

Lubisz się bawić i w dodatku masz smaka na maka? Jeśli tak, to gala wręczenia nagród Eska Music Awards to idealne miejsce dla Ciebie! Poza wspaniałą muzyką na żywo, możliwością świetnej zabawy i poznania wspaniałych ludzi, EMA 2015 przyciąga jeszcze pysznym smakiem – smakiem na maka!
Podczas gali wręczenia nagród, znajdź ściankę McDonald’s oraz hostessy z gadżetami #mamsmakanamaka, zrób sobie selfie, wrzuć na Instagram z #emamak i zagraj o poczwórne zaproszenia na McZestaw dla siebie, a także swoich przyjaciół!
Na XIV gali Eska Music Awards zagrają najpopularniejsi polscy i zagraniczni wykonawcy. Główną gwiazdą dzisiejszego wieczoru jest amerykański wokalista Adam Lambert. Na scenie pojawią się również: brytyjski duet Hurts, Margaret, Donatan i Maryla Rodowicz, Sarsa, Grzegorz Hyży, Enej, Video i inni. Galę poprowadzą Paulina Chylewska i Krzysztof „Jankes” Jankowski. Gala wręczenia ESKA Music Awards transmitowana będzie na antenie TVP1 i Radia ESKA.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska
i www.mcdonalds.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.