Multikino ma już 700 000 fanów na Facebooku! – Portal PR - 24PR
Multikino ma już 700 000 fanów na Facebooku!

12.08.2015 Kategoria: INNE. Autor: admin

Multikino Polska jest największym fanpage’em kinowym w Polsce i drugim pod względem liczby fanów w Europie. Ponad 700 000 osób w ciągu pięciu lat polubiło Multikino na Facebooku. Z tej okazji sieć multipleksów przygotowała atrakcje dla fanów.

Multikino zajmuje pierwsze miejsce pod względem liczby fanów na Facebooku w kategorii Film In-dustry oraz piąte miejsce w kategorii Entertainment w Polsce (źródło: Socialbakers). Znajduje się również w czołówce największych kinowych fanpage’y w Europie, zajmując drugą pozycję. Aby po-dziękować widzom, sieć kinowa przygotowała wiele atrakcji, które jeszcze bardziej umilą czas spę-dzony na Multikinowej fanstronie.

Celebrowanie 700 tysięcy fanów rozpoczęła zabawa z odgadywaniem tytułów filmów. Na cover photo pojawił się obrazek, na którym ukryte są tytuły ponad 60 filmów. Autorem grafiki jest Alek Morawski, uznawany za jednego z najciekawszych polskich ilustratorów. Widzowie mogą sprawdzić swoją wiedzę i spostrzegawczość oraz potraktować zabawę jako rozgrzewkę przed konkursami, w których będą do wygrania zaproszenia do kina. Pierwszy konkurs już 12 sierpnia.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.