NOWE GŁOSY I NOWE PROGRAMY – JESIEŃ W RADIU ZŁOTE PRZEBOJE – Portal PR - 24PR
NOWE GŁOSY I NOWE PROGRAMY – JESIEŃ W RADIU ZŁOTE PRZEBOJE

27.08.2015 Kategoria: media. Autor: admin

Odeta Moro, Katarzyna Kwiatkowska i Jarosław Boberek to nowe głosy, które pojawią się na antenie Radia Złote Przeboje już 31 sierpnia br. W jesiennej ramówce stacji znajdą się również dwa nowe programy weekendowe – słuchacze odkryją sekrety gwiazd w audycji Marzeny Rogalskiej „Rogalska od kuchni” oraz zadedykują ulubione przeboje swoim bliskim w programie Roberta Janowskiego „Muzyka mojego życia”.

W poniedziałek, 31 sierpnia br. na antenie po raz pierwszy pojawi się program „Złote Przeboje na dzień dobry!” w nowej formule. Jego prowadzącą, obok Jarosława Budnika i Piotra Jaworskiego, będzie Odeta Moro, popularna dziennikarka i gospodyni programów telewizyjnych. – To dla mnie fantastyczne wyzwanie. Mam nadzieję, że pozytywną energią, którą mam w sobie, zarażę wszystkich słuchaczy Radia Złote Przeboje – mówi Odeta Moro.

Poranny program będzie trwać od godz. 6.00 do 10.00, a ostatnia część audycji – nadawana od 9.00 – to „Najśmieszniejsza godzina świata”, czyli pasmo pełne żartu i dobrego humoru. Będzie można w nim usłyszeć Katarzynę Kwiatkowską w skeczu „Złociutka” autorstwa Marcina Dziedzica oraz Jarosława Boberka w „Dzień Boberek Państwu!” z tekstami Macieja Kraszewskiego. Dodatkowo w cyklu „Kabaret tygodnia” na słuchaczy czekać będą zabawne anegdoty i scenki przygotowywane przez najpopularniejsze polskie kabarety.

W soboty w godz. 10.00-12.00 Marzena Rogalska porozmawia ze znanymi osobami w swoim nowym programie „Rogalska od kuchni”. W każdej audycji wspólnie ze swoim gościem – i w jego domu – będzie przygotowywać pyszne dania i poznawać świat gwiazd „od kuchni”.

Robert Janowski zaprosi słuchaczy Radia Złote Przeboje do pozdrawiania na antenie stacji swoich bliskich i dedykowania im ulubionych utworów w programie „Muzyka mojego życia”. W audycji, nadawanej w niedziele w godz. 10.00-12.00, będzie można również wygrać płyty CD w specjalnych konkursach antenowych.

– Nowa ramówka Radia Złote Przeboje to zastrzyk energii dla naszych słuchaczy na nadchodzącą jesień – zapewnimy im dużo dobrego humoru, przedstawimy ciekawe postacie i zagramy ich ulubione przeboje. Cieszymy się też, że do naszego zespołu dołączają kolejne, świetne osoby – mówi Jarosław Barwiak, dyrektor programowy stacji.

Start nowej, jesiennej ramówki Radia Złote Przeboje wspiera promocja antenowa i na stronie internetowej stacji zloteprzeboje.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.