POiNTB wspólnie z Oleofarm odkrywają Pierwiastek Kobiecy – Portal PR - 24PR
POiNTB wspólnie z Oleofarm odkrywają Pierwiastek Kobiecy

27.08.2015 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Agencja PR POiNTB rozpoczęła współpracę z firmą Oleofarm, wrocławskim przedstawicielem branży suplementacyjnej. Działania na rzecz Klienta obejmują komunikację w mediach społecznościowych w ramach idei „Pierwiastek Kobiecy”.

Oleofarm Fabryka Zdrowia to, istniejąca od 2002 roku, firma z polskim kapitałem, odnotowująca sukcesy sprzedażowe na rynku farmaceutycznym. W ofercie są suplementy diety, surowce farmaceutyczne, środki specjalnego przeznaczenia medycznego oraz zdrowa żywność, w tym oleje zimno tłoczone.
Celem działań w mediach społecznościowych jest dotarcie do kobiet, które stanowią główną grupę docelową oferty. Stworzona w ramach prac przygotowawczych strategia zakłada realizację celu poprzez kanały tematyczne „Pierwiastek Kobiecy”. Działania prowadzone będą w trzech mediach społecznościowych: Facebook, Instagram oraz Pinterest.
Oferta Agencji POiNTB została wyłoniona spośród innych ofert konkursowych. Pierwszy etap współpracy obejmuje okres: sierpień 2015-styczeń 2016. W imieniu POiNTB za jej przebieg odpowiada Agnieszka Woźniak.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.