Druga edycja konkursu „Wnętrze z wyobraźnią” przedłużona – Portal PR - 24PR
Druga edycja konkursu „Wnętrze z wyobraźnią” przedłużona

18.09.2015 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Organizator konkursu „Wnętrze z wyobraźnią”, firma Knauf AMF, przedłuża termin nadsyłania prac konkursowych do 30 września (architekci) i 15 października (studenci).

Druga edycja konkursu „Wnętrze z wyobraźnią” rozpoczęła się 1 lipca 2015 r. Nowością w tegorocznej edycji jest osobna rywalizacja „dorosłych” architektów i studentów kierunków architektonicznych. Decyzją organizatora pierwotny termin nadsyłania prac konkursowych – 15 września – został przedłużony odpowiednio o 2 tygodnie (rywalizacja architektów) i miesiąc (rywalizacja akademicka).

Zadaniem studentów jest zaprojektowanie aranżacji wnętrz na podstawie zdjęć dostępnych na stronie www.wnetrzezwyobraznia.com.pl, lub własnego autorstwa. Nagradzane będą najbardziej kreatywne pomysły projektowe. Jedynym ograniczeniem jest konieczność uwzględnienia w pracach przynajmniej jednego produktu z asortymentu marek AMF i Heradesign (dostępnego na stronie konkursowej). Na zwycięzców czekają trzy nagrody w postaci designerskich tabletów Lenovo Yoga Tablet 2 (10”).

W rywalizacji profesjonalistów oceniane będą natomiast zdjęcia już zrealizowanych obiektów, w których wykorzystano produkty Knauf AMF. Autorzy najciekawszych realizacji zostaną nagrodzeni trzema wyjazdami na La Biennale di Venezia 2015. Wycieczka będzie połączona ze zwiedzaniem fabryki Heradesign w Austrii.

Knauf AMF jest międzynarodowym producentem akustycznych okładzin ściennych i sufitowych. Oferta Knauf AMF sięga od produktów o wysokiej odporności ogniowej, przez rozwiązania akustyczne aż do systemów dedykowanych do obiektów o podwyższonym reżimie higienicznym. W skład oferty Knauf AMF wchodzą także wyjątkowe rozwiązania z wełny drzewnej oferowane pod marką Heradesign. Mają one cenioną przez architektów strukturę włóknistą, wyjątkowe zalety ekologiczne oraz regulują naturalnie mikroklimat pomieszczeń.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.