Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014, na światowy konkurs Miss International zabierze buty własnego projektu. – Portal PR - 24PR
Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014, na światowy konkurs Miss International zabierze buty własnego projektu.

26.09.2015 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

Marka obuwnicza Nessi prężnie rozwija się na rodzimym rynku, zachowując wysoką jakość produktów, do których przekonuje się coraz więcej Klientek.

Aby utrzymać zadowolenie użytkowniczek z wygodnego obuwia, firma Nessi wyszła z propozycją stworzenia nowej kolekcji butów z udziałem ambasadorki marki – Ewy Mielnickiej, Miss Polski 2014.
Najpiękniejsza Polka została zaproszona do nowej fabryki Nessi, by obserwować proces tworzenia butów, poczynając od ich projektowania graficznego, poprzez wykrawanie skór, aż po pakowanie gotowych do użycia produktów. Pierwsza wizyta Miss Polski i ambasadorki Nessi w fabryce była cennym doświadczeniem, dzięki któremu Ewa mogła zobaczyć „od kuchni”, jak powstają buty.
Relacja z wydarzenia: https://youtu.be/_NjEBamLMkY
Modele butów zaprojektowanych przez Miss Polski 2014 będą miały swoją premierę w świetle reflektorów wyborów Miss International w Japonii, dokąd w połowie października wylatuje Ewa Mielnicka.
Na półki sklepowe kolekcja „ Nessi by Ewa Mielnicka” trafi w połowie listopada 2015.
www.nessi.com.pl
www.facebook.nessi.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.