GALA Z CZTEREMA WYJĄTKOWYMI OKŁADKAMI DO WYBORU – Portal PR - 24PR
GALA Z CZTEREMA WYJĄTKOWYMI OKŁADKAMI DO WYBORU

11.09.2015 Kategoria: media. Autor: admin

Najnowsze wydanie „Gali” to aż cztery wyjątkowe okładki do wyboru: cztery pary prowadzących program „Dzień dobry TVN” – DOROTA WELLMAN i MARCIN PROKOP, MAGDA MOŁEK i MARCIN MELLER, ANNA KALCZYŃSKA i JAROSŁAW KUŹNIAR oraz KINGA RUSIN i BARTOSZ WĘGLARCZYK. Przerywają sobie, kłócą się publicznie, czy wiedzą o sobie więcej niż ich bliscy?

„Gala” rozmawia również z KATARZYNĄ SOKOŁOWSKĄ, ROMĄ LIGOCKĄ i WOJCIECHEM ZIELIŃSKIM. Pisze też o BILLYM COSBY oskarżonym przez 50 kobiet o napastowanie seksualne, o gotowej na miłość ANECIE ZAJĄC, o ARTURZE ORZECHU znanym dziennikarzu zafascynowanym Iranem i CHRISTINE OUZOUNIAN, kochance Bena Afflecka, dla której aktor zostawił rodzinę. W dziale mody prezentuje zrealizowaną w Szanghaju sesję z JUSTYNĄ STECZKOWSKĄ w roli modelki, a w dziale urody pokazuje najmodniejsze krótkie fryzury gwiazd.
Wydanie będzie dostępne w sprzedaży od 14 września w regularnej cenie 4,99 zł lub z dodatkami: w cenie 29,99 zł w wersji z książką z filmem na dvd „Klub dla wybrańców” i w cenie 13,99 zł z książką do wyboru. Numer promowany będzie w prasie, w internecie (elle.pl, glamour.pl, blog.instyle.pl, kobieta.pl, gala.pl, glamour.pl, stylio.pl, focus.pl, rodzice.pl, Facebook), na ekranach Platform Channel (dworce) oraz w punktach sprzedaży prasy. Działania promocyjne zaplanował dział marketingu wydawnictwa.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.