Havas Worldwide partnerem Europejskiego Forum Nowych Idei 2015 – Portal PR - 24PR
Havas Worldwide partnerem Europejskiego Forum Nowych Idei 2015

26.09.2015 Kategoria: Patronaty medialne. Autor: admin

Havas Worldwide po raz kolejny wspiera Konfederację Lewiatan w działaniach komunikacyjnych towarzyszących Europejskiemu Forum Nowych Idei – międzynarodowemu spotkaniu dyskusyjnemu środowisk biznesowych.

Havas Worldwide już po raz trzeci z rzędu jest partnerem tego wydarzenia. Do zadań agencji należy prowadzenie działań komunikacyjnych mających na celu zwiększenie rozpoznawalności Forum na arenie międzynarodowej oraz w kanałach social media. W trakcie samego wydarzenia siedmioosobowy zespół konsultantów PR z Grupy Havas Worldwide w Polsce dołączy do zespołu prasowego EFNI, odpowiadając m.in. za prowadzenie studia EFNI TV.

Europejskie Forum Nowych Idei to międzynarodowy kongres środowisk biznesowych z udziałem przedstawicieli świata nauki, kultury i polityki. Wydarzenie organizowane jest przez Konfederację Lewiatan we współpracy z BUSINESSEUROPE, Miastem Sopot, a także polskimi oraz międzynarodowymi firmami i instytucjami. Tegoroczna edycja EFNI odbędzie się w dniach 30 września – 3 października w Sopocie pod hasłem „Europa wobec nierówności społecznych, radykalizmów i zagrożeń geopolitycznych”.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.