Link4 wybrał agencję Fenomem! – Portal PR - 24PR
Link4 wybrał agencję Fenomem!

18.09.2015 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Agencja Fenomem przygotowała do przetargu pełną strategię komunikacji marki w social media, wypracowała nowe założenia strategiczne i koncept kreatywny. Big Idea autorstwa Fenomem zostanie wdrożona i realizowana w kolejnych miesiącach współpracy.

Od września br. Fenomem prowadzi kompletną obsługę kanałów social media dla Link4 – Facebooka, LinkedIn, Twittera oraz Youtube, a wkrótce rozpocznie także aktywności na Instagramie. Do zadań agencji należy przygotowanie contentu w pełnym zakresie – także materiałów wideo i aplikacji, obsługa Klientów Link4 w social media, monitoring mediów, jak również wsparcie Klienta w pozostałych działaniach online i offline.

„Zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją Fenomem, ponieważ przygotowała najlepszą strategię, zespół wykazał się głębokim zrozumieniem marki i jej potrzeb komunikacyjnych w social media, a także aktualną, praktyczną wiedzą nt. SM i trendów oraz kreatywnością przy racjonalnych założeniach budżetowych. Dotychczasowe wyniki pracy agencji dla innych obsługiwanych przez nią marek, jakie obserwujemy choćby w raportach Sotrendera, także miały znaczenie w podjęciu przez nas decyzji o zmianie agencji i wybraniu Fenomem do dalszej współpracy. Poza względami merytorycznymi, to także bardzo fajni ludzie – z takimi chcemy pracować”. – Marek Baran, Dyrektor ds. Public Relations w Link4.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.