„MUZYKA MOJEGO ŻYCIA” – NOWA KAMPANIA REKLAMOWA RADIA ZŁOTE PRZEBOJE – Portal PR - 24PR
„MUZYKA MOJEGO ŻYCIA” – NOWA KAMPANIA REKLAMOWA RADIA ZŁOTE PRZEBOJE

02.09.2015 Kategoria: Kampania. Autor: admin

„Muzyka mojego życia” – pod takim hasłem już w piątek, 4 września br. rozpocznie się kampania promocyjna Radia Złote Przeboje. Reklamy stacji będzie można zobaczyć w telewizji, kinach, prasie i internecie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej w całej Polsce. Częścią kampanii jest konkurs „Muzyka mojego życia”, w którym słuchacze stacji od 4 września będą mogli wygrać aparaty fotograficzne.

– Piosenki z anteny Radia Złote Przeboje to muzyka naszego życia. Poprzez nową kampanię i wspierający ją konkurs będziemy o tym przypominać obecnym słuchaczom i zachęcać kolejnych do włączenia Złotych Przebojów. Mamy dla nich ciekawe, jesienne propozycje programowe, nowe gwiazdy na antenie i jak zawsze proponujemy spędzanie czasu przy przebojach, które kojarzą im się z najpiękniejszymi chwilami ich życia – mówi Jarosław Barwiak, dyrektor programowy Radia Złote Przeboje.

W nowym, 30-sekundowym spocie reklamowym Radia Złote Przeboje można zobaczyć historię rodziny, której towarzyszy piosenka Anny Jantar „Tyle słońca w całym mieście”. Reklamy będą emitowane w telewizji (TVP1, TVP2, TVN, Polsat, Stopklatka TV) oraz we wszystkich 35 kinach sieci Helios.
Kreacje reklamowe Radia Złote Przeboje ukażą się też w prasie (m.in. „Gazeta Wyborcza”, „Gazeta Telewizyjna”, „Newsweek”, „Polityka”, „Forum”, „Auto Świat”) i w internecie (m.in. serwisy z grupy Gazeta.pl i Onet), a także na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS w miastach nadawania stacji oraz na reklamowych ekranach LED.

Kampania „Muzyka mojego życia” potrwa co najmniej do końca września br. Spot przygotował dom produkcyjny Timecode, a jego koncepcja powstała w Grupie Radiowej Agory (GRA). Kreacje prasowe i na nośniki reklamy zewnętrznej stworzyło SVG Studio, a reklamy internetowe – zespół GRA.

Również od najbliższego piątku, 4 września br. słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli wziąć udział w nowym konkursie antenowym „Muzyka mojego życia” – w e-mailu wysyłanym na adres stacji wystarczy napisać, z którą piosenką graną na antenie Złotych Przebojów wiąże się szczególne wspomnienie czy wydarzenie. Słuchacze usłyszą na antenie swoje historie związane z muzyką graną w stacji, a autorzy najciekawszych i najpiękniejszych opowieści otrzymają aparaty Fuji INSTAX. Łącznie do wygrania jest 100 aparatów.
Konkurs, który będzie rozgrywany na antenie od poniedziałku do piątku przez cały dzień, potrwa do 25 września br. Wspiera go promocja antenowa i na stronie internetowej stacji www.zloteprzeboje.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.