Nowy FOCUS Ekstra „Fit & Forma” – Portal PR - 24PR
Nowy FOCUS Ekstra „Fit & Forma”

21.09.2015 Kategoria: media. Autor: admin

Paweł Nastula wzywa na ring
Moda na sporty walki Kubica, Lauda, Bielecki, jak podnieśli się po upadku Seks-wróg sportowca czy przyjaciel James Bond-pół wieku ikony

stylu. Te i inne tematy można znaleźć w drugim wydaniu magazynu „Fit&Forma”, z serii „Focus Ekstra”.
W wywiadzie dla „Fit&Formy” słynny polski judoka i gwiazdor MMA Paweł Nastula opowiada o sportowej karierze, swoich wzlotach i upadkach. Przekonuje, że walka w biznesie jest jeszcze większym wyzwaniem niż sportowe starcie na macie czy na ringu.
Raport specjalny wydania jest poświęcony modzie na sporty walki. Rośnie liczba klubów, w których można ćwiczyć boks, judo czy MMA. Wciąż pojawiają się dyscypliny, o których dotychczas w ogóle nie było u nas słychać. Okazuje się, że coraz więcej Polaków traktuje je jako doskonałą formę fitnessu i relaksu. Nawet biznesmeni doceniają zalety treningów na ringu. To z myślą o nich już niedługo ruszy liga bokserska w której będą… walczyć menedżerowie.
Andrzej Fedorowicz w materiale „Powrót niezniszczalnych” przedstawia sylwetki zawodników, m.in.: Roberta Kubicy (kierowca F1), Nikiego Laudy (kierowca F1), Karola Bieleckiego (piłkarz ręczny), którzy wracają do wyczynowego sportu po kontuzjach, które dla zwykłego człowiek oznaczałyby wózek inwalidzki. Mimo przeżytych w wypadkach traum nadal potrafią wygrywać. W czym tkwi tajemnica ich niebywałej zdolności odradzania się?
W rozmowie z Izabelą Jąderek, psychologiem i seksuologiem, sprawdzamy jak życie seksualne wpływa na spot. Wielu trenerów przed ważnym meczem, walką czy wyścigiem zabrania swoim zawodnikom uprawiania seksu, czy mają rację?
Finalista I polskiej edycji MasterChef Kinga Paruzel podpowiada jak jeść zdrowo, smacznie i niedrogo.
Ponadto współczesne zegarki, które pilnują treningu za nas, przegląd aut terenowych, oraz tuż przed premierą najnowszego filmu o agencie 007, artykuł o tym, jak zmieniał się wizerunek najsłynniejszego szpiega Jej Królewskiej Mości.
Ci, dla których artykuły opublikowane na papierze to za mało, mogą sięgnąć po smartfon i dzięki specjalne aplikacji zapoznać się z dodatkowymi materiałami w rozszerzonej rzeczywistości, m.in. prezentujemy ćwiczenia na sylwetkę, siłę i wytrzymałość.
Najnowszy numer „Focus Ekstra” 5/15 „Fit&Forma” wspierają: ogólnopolska kampania w punktach sprzedaży, na antenie Eska Rock i Wawa, w prasie, na portalach internetowych z portfolio Burda Publishing Polska oraz w mediach społecznościowych(FB).
Informacje o numerze Focus Ekstra 5/2015 „Fit&Forma”:
Pierwszy dzień sprzedaży: 17 września 2015 r.
Objętość: 140 stron
Cena: 10,99 zł

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.