NSPORT+ DOŁĄCZA DO OFERTY UPC – Portal PR - 24PR
NSPORT+ DOŁĄCZA DO OFERTY UPC

17.09.2015 Kategoria: media. Autor: admin

nSport+, tematyczny kanał sportowy platformy nc+, zostanie od 18 września dołączony do oferty największej sieci kablowej w Polsce – UPC. Dzięki temu jej abonenci będą mogli pasjonować się decydującą walką o medale żużlowej PGE Ekstraligi, a także uzyskają dostęp do wielu ekscytujących rozgrywek sportowych transmitowanych w nSport+. Wśród nich poza najlepszą żużlowa ligą świata są m.in. mecze UEFA Champions League oraz UEFA Europa League.

Kanał nSport+ wzbogaci propozycję kanałów tematycznych oferowanych przez UPC, w której dzięki przedłużeniu obecnej umowy z nc+, abonenci UPC będą mogli w kolejnych latach znaleźć wszystkie kanały tematyczne platformy nc+: nSport+, Ale kino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+, MiniMini+ oraz teleTOON+. Wszystkie nadawane w jakości HD.
– To, że nasz partner zdecydował się na udostępnienie swoim widzom kanału nSport+, jest bardzo dobrą wiadomością dla wszystkich, a przede wszystkim dla fanów sportu. Od teraz rodzina kanałów tematycznych nc+ jest w UPC w komplecie, co jest dowodem na coraz bliższą współpracę miedzy obiema firmami – mówi Artur Przybysz, wiceprezes platformy nc+ ds. sprzedaży.
Kanał nSport+ będzie dostępny w zależności od dekodera UPC na pozycjach: 452 i 553 (Mediabox), 238 i 502 (Horizon) oraz 19 i 403 (Kaon).
nSport+ to kanał dający widzom dostęp do bogatej i różnorodnej oferty sportowej. Jest przedsionkiem do świata premium. Można oglądać w nim m.in. transmisje spotkań Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europy UEFA oraz wybrane mecze polskiej Ekstraklasy, a także żużlową PGE Ekstraligę. nSport+ to także magazyny, reportaże i ekskluzywne wywiady.
Najciekawsze pozycje programowe nSport+ w najbliższym tygodniu:
Ekstraklasa: Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Pogoń Szczecin, 19.09, 15:10
PGE Ekstraliga: KS Toruń – Unia Tarnów, mecz o 3. miejsce, 20.09, 16:30
PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno, mecz finałowy, 20.09, 19:00
Magazyn PGE Ekstraligi, 20.09, 21:45
Magazyn Ekstraklasa po godzinach, 21.09, 20:00

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.