POLSKA EDYCJA MAGAZYNU ELLE DECORATION MA JUŻ 15 LAT! – Portal PR - 24PR
POLSKA EDYCJA MAGAZYNU ELLE DECORATION MA JUŻ 15 LAT!

01.09.2015 Kategoria: media. Autor: admin

Jubileuszowy numer liczy aż 276 stron! Z okazji urodzin życzenia polskiej edycji ELLE Decoration składają redaktorzy naczelni światowych wydań magazynu.

Tematem numeru są sypialnie. Bajeczne aranżacje przygotowane przez włoskich stylistów intrygują i prowokują do odważnych decyzji dekoratorskich. Z kolei w podróż po Nicei zabierają nas rodowici Francuzi.

Nie zapominamy też o rodzimym wzornictwie i architekturze.
W wyjątkowej sesji fotograficznej redakcja ELLE Decoration pokazuje, jakie przedmioty made in Poland podbiły jej serca. Prezentujemy gorące reedycje świetnych polskich projektów mebli, które po wielu dekadach zapomnienia i niełaski doczekały się produkcji lub wznowienia. Przedstawiamy15 najciekawszych budynków, które powstały w ciągu ostatnich 15 lat w Polsce oraz przybliżamy sylwetki polskich architektek, które osiągnęły sukces na świecie. Prezentujemy również kolejną część autorskiego cyklu ELLE Decoration o światowym wzornictwie. Tym razem
to kompendium wiedzy o niemieckich designerach, czyli plejada gwiazd z Michaelem Thonetem, Marcelem Breuerem i Miesem van der Rohe na czele.

Przez cały jubileuszowy rok świętowaliśmy urodziny z naszymi Czytelnikami poprzez konkursy i akcje rabatowe. W urodzinowym wydaniu także do wygrania najlepszy design rekomendowany przez ELLE Decoration!

Jubileuszowy numer ELLE Decoration wspiera kampania promocyjna przygotowana przez zespół marketing wydawnictwa Burda Media Polska.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.