Swoi i obcy w Polsce. Debata wyborcza w RDC – Portal PR - 24PR
Swoi i obcy w Polsce. Debata wyborcza w RDC

22.09.2015 Kategoria: konferencje. Autor: admin

W środę 23 września br. o godz. 19:00, Radio RDC i Państwomiasto zapraszają na debatę pod hasłem: Swoi i obcy w Polsce. Będzie to pierwsza z cyklu pięciu debat przedwyborczych odbywających się w kawiarni Państwomiasto i transmitowanych na antenie RDC.

W każdej rozmowie wezmą udział przedstawiciele czterech ogólnopolskich komitetów wyborczych. Formuła spotkań w mniejszym gronie pozwoli na pogłębioną dyskusję między politykami, wymianę poglądów i odniesienie się do konkurentów. Każda debata będzie skoncentrowana wokół jednego z tematów wynikających z kompetencji i zadań parlamentu. Kandydaci odpowiedzą na pytania prowadzącego, przygotowane we współpracy z ekspertami serwisu MamPrawoWiedziec.pl, a także na pytania publiczności.
W środę 23 września na warszawskim Muranowie spotkają się: Jacek Sasin, Katarzyna Piekarska, Jacek Wilk i Łukasz Abgarowicz. Dyskusję poprowadzi Piotr Gursztyn.
W październiku br. planowane są cztery kolejne spotkania, które będą dotyczyły problemów rodzinnych, bezpieczeństwa narodowego, edukacji oraz pracy i płacy.
Wstęp na debaty odbywające się w kawiarni Państwomiasto przy ul. Generała Andersa 29 jest wolny. Więcej informacji:
http://rdc.pl/artykul/swoi-i-obcy-w-polsce-debata-wyborcza
https://www.facebook.com/events/1654725908139793

Piotr Gursztyn jest dziennikarzem i publicystą. Z Radiem RDC związany od 2007 roku. Obecnie od poniedziałku do piątku po godz. 12:00 prowadzi „W samo południe” – rozmowy polityczne komentujące na bieżąco ważne tematy i sprawy, którymi aktualnie żyje społeczeństwo. Jego gośćmi są m.in.: politycy, dziennikarze, przedstawiciele rządu i autorytety z instytucji pozarządowych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.