Transmisja na żywo zawodów driftingowych z cyklu King of Europe w Vectrze – Portal PR - 24PR
Transmisja na żywo zawodów driftingowych z cyklu King of Europe w Vectrze

18.09.2015 Kategoria: media. Autor: admin

Vectra jako jedyna umożliwi swoim abonentom obejrzenie na żywo emocjonujących wydarzeń driftingowych bezpośrednio z hiszpańskiego toru jazdy. Event King of Europe dostępny będzie bezpłatnie już w ten weekend. To wyjątkowe wydarzenie emitowane na żywo z zagranicy dla miłośników sportów motoryzacyjnych po raz pierwszy Vectra udostępni w formie testowej.

W dniach 19-20 września w hiszpańskiej Valencii odbędzie się 6 i 7 runda eventu King of Europe.
Harmonogram wydarzenia:
W sobotę (runda 6) oraz w niedzielę (runda 7) w tych samych godzinach:
od 11.00 – 13.00 – kwalifikacje do TOP32
od 14.00 – 18.00 – finały
TOP32 – 32 najlepszych kierowców
Finały – jazda w parach
„Od dłuższego czasu obserwujemy zainteresowanie naszych klientów również niszowymi wydarzeniami związanymi z mniej popularnymi dyscyplinami sportu lub też z wydarzeniami lokalnymi. Nie mają one żadnych szans zaistnienia na antenach ogólnopolskich. Obecnie są one transmitowane z wykorzystaniem Internetu. W najbliższym czasie chcemy testowo przeprowadzić kilka transmisji z takich właśnie wydarzeń. Wierzymy, że w przypadku prawidłowego doboru atrakcji uda nam się zainteresować wiele różnych grup pasjonatów. Na początek chcemy zrealizować transmisję z coraz bardziej popularnych zawodów w samochodowym driftcie. Wydarzenie to będzie miało charakter testu zarówno technicznego, jak również marketingowego. Test ten oczywiście będzie bezpłatny, ale mamy nadzieje na odzew naszych abonentów, którzy podzielą się z nami swoimi opiniami dotyczącymi zarówno tego jakimi wydarzeniami są zainteresowani w przyszłości oraz tym czy jakość techniczna transmisji jest na akceptowalnym poziomie.” – powiedział Albert Kuźmicz, Doradca Zarządu.
Całość zawodów z polskim komentarzem Vectra udostępni w wersji SD na kanale 255. Aby móc oglądać zmagania kierowców driftingowych w Vectrze nie trzeba zamawiać usługi. Wystarczy włączyć kanał 255.
Zapraszamy do śledzenia dyskusji na: www.facebook.com/cyfrowavectra?fref=ts

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.