NOWA KSIĄŻKA GRZEGORZA SROCZYŃSKIEGO „ŚWIAT SIĘ CHWIEJE. 20 ROZMÓW O TYM, CO Z NAMI DALEJ” – Portal PR - 24PR
NOWA KSIĄŻKA GRZEGORZA SROCZYŃSKIEGO „ŚWIAT SIĘ CHWIEJE. 20 ROZMÓW O TYM, CO Z NAMI DALEJ”

02.10.2015 Kategoria: media. Autor: admin

Zbiór najważniejszych wywiadów dziennikarza „Gazety Wyborczej” Grzegorza Sroczyńskiego – to książka „Świat się chwieje. 20 rozmów o tym, co z nami dalej”, która ma swoją premierę dziś – w czwartek, 1 października br. Wydanie ukazało się nakładem Agory.

Rozmowy Grzegorza Sroczyńskiego wywoływały ostre dyskusje i polemiki, a niektóre z zawartych w nich sformułowań weszły na stałe do debaty publicznej (np. słynne „byliśmy głupi” wypowiedziane przez prof. Marcina Króla czy „etatów nie będzie” rzucone przez Henrykę Bochniarz).

W „Świat się chwieje” rozmówcami Grzegorza Sroczyńskiego są: Marcin Król, Andrzej Leder, Marcin Bajko, Marek W. Kozak, Jan Krzysztof Bielecki, Sławomir Sierakowski, Karol Modzelewski, Janusz Filipiak, Henryka Bochniarz, Elżbieta Mączyńska, Krzysztof Jasicki, Jerzy Hauser, Piotr Kuczyński, Stanisław Owsiak, Janina Ochojska, Piotr Ikonowicz, Leokadia Oręziak, Mirosław Sielatycki, Joanna Bochniarz i Dorota Wellman.

Grzegorz Sroczyński jest dziennikarzem „Gazety Wyborczej”, współautorem (z Agnieszką Jucewicz) książek „Żyj wystarczająco dobrze” i „Kochaj wystarczająco dobrze”, laureatem Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Wojciechowskiego (2014), nagrody Grand Press (2014) i Nagrody Tygodnika „Polityka” im. Barbary Łopieńskiej (2014) za wywiady prasowe.

Od 1 października br. książkę „Świat się chwieje. 20 rozmów o tym, co z nami dalej” można kupić w salonach Empik, księgarniach Matras, w sieciach Media Markt i Saturn oraz w księgarniach, na Kulturalnysklep.pl, pod numerem telefonu 801 130 000, a także w formie e-booka na Publio.pl.

Więcej informacji o książkowych nowościach Agory:
https://www.facebook.com/WYDAWNICTWOAGORA.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.