Nowa strona internetowa Grupy Deweloperskiej GEO – Portal PR - 24PR
Nowa strona internetowa Grupy Deweloperskiej GEO

20.10.2015 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

Grupa Deweloperska GEO, działająca na terenie Krakowa, Wrocławia i Katowic, uruchomiła nową stronę internetową. Na odświeżonej witrynie Geogrupa.pl Klienci znajdą informacje o firmie oraz wszystkich realizowanych projektach, a także aktualną ofertę oraz promocje.

Nowa strona to przede wszystkim zmiany wizualne, które zagwarantowały nowoczesny wygląd. Zrezygnowano z ciemnego tła na rzecz bieli, co sprawia, iż całość jest bardziej przejrzysta i czytelna. Większe i lepiej wyeksponowane menu główne ułatwia natomiast nawigację po stronie.

Nasza nowa strona ma być wizytówką firmy i kompendium wiedzy o ofercie. Chcieliśmy być jeszcze bliżej Klienta i stworzyć dla niego przyjazną platformę kontaktu z nami. Oczywiście jesteśmy otwarci na opinie naszych Klientów i zgodnie z ich sugestiami będziemy udoskonalać stronę – wyjaśnia Piotr Kijanka, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Grupie Deweloperskiej GEO. Zdajemy sobie sprawę, że wielu klientów ma jasno określone wymagania, dlatego też dla ułatwienia i wygody stworzyliśmy wyszukiwarkę mieszkań, która stanowi jeden z kluczowych elementów strony głównej – dodaje.

Mieszkania można wyszukiwać pod kątem lokalizacji, inwestycji, ceny, metrażu, liczby pokoi czy piętra, na którym chcemy zamieszkać. Dostępne lokale można także sprawdzić na podglądzie pięter poszczególnych budynków. Cała aktualnie dostępna w sprzedaży oferta została również zebrana w jednej tabeli.

Każda z aktualnie realizowanych inwestycji została dokładnie opisana.
W dedykowanych zakładkach Klienci znajdą informacje o osiedlu i lokalizacji.
Na załączonej mapie wskazano istotne punkty, takie jak sklepy, szkoły, parki czy przystanki komunikacji miejskiej. Charakter inwestycji przybliżają wizualizacje, podgląd rozkładu mieszkań w poszczególnych budynkach oraz dziennik budowy, gdzie prezentowana jest dokumentacja zdjęciowa kolejnych etapów prac. Poza będącymi aktualnie w sprzedaży inwestycjami, na stronie prezentowane są także osiedla, które już znalazły lokatorów. Zamieszczono tam także krótki poradnik dla poszukujących własnego M: „Jak bezpiecznie kupić nowe mieszkanie?”.

Zainteresowani ofertą GEO mogą skorzystać z formularza kontaktowego lub wyszukać adres biura w Krakowie, Wrocławiu lub Katowicach. Witryna ułatwia także znalezienie dewelopera w mediach społecznościowych, eksponując połączenie z Facebook’owym profilem.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.