Science PR wspiera polskich naukowców w Wielkiej Brytanii – Portal PR - 24PR
Science PR wspiera polskich naukowców w Wielkiej Brytanii

16.10.2015 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Agencja Science PR rozpoczęła współpracę z Science: Polish Perspectives. To organizacja młodych naukowców, których celem jest integracja polskiego środowiska naukowego prowadzącego badania poza Polską.

Agencja Science PR nawiązała współpracę z organizatorami konferencji Science: Polish Perspectives (SPP2015), która odbędzie się pod koniec października na Uniwersytecie w Cambridge. Firma jest partnerem komunikacyjnym wydarzenia, w którym weźmie udział blisko 200 młodych naukowców z Polski związanych na co dzień z uczelniami za granicą. Umowa obejmuje doradztwo oraz działania medialne wokół wydarzenia.

„Poprzez organizację konferencji budujemy środowisko polskich naukowców, którzy pracują na co dzień poza Polską. Działania komunikacyjne są nam potrzebne, aby zwiększyć zasięg i promować pracę naukową naszych kolegów. Dlatego cieszymy się bardzo, że Science PR zaoferowało profesjonalne wsparcie w zakresie public relations” – mówi Maciej Halbryt, jeden z organizatorów konferencji.

„Wokół Science: Polish Perspectives jest skupione grono młodych ludzi o fascynujących zainteresowaniach, realizujących swoje pasje badawcze na najlepszych uczelniach na świecie. To kopania wiedzy i wyników interesujących badań, które chętnie wypromujemy” – mówi Natalia Osica, założycielka Science PR.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.