GALA Z AGNIESZKĄ KACZOROWSKĄ NA OKŁADCE – Portal PR - 24PR
GALA Z AGNIESZKĄ KACZOROWSKĄ NA OKŁADCE

09.11.2015 Kategoria: media. Autor: admin

W najnowszym wydaniu „Gali” AGNIESZKA KACZOROWSKA opowiada o ciemnej stronie popularności. Przez lata była zaszufladkowana jako Bożenka z „Klanu”, a kiedy pokazała się z innej strony, media zrobiły z niej uwodzicielkę, która rozbija małżeństwa. W wywiadzie dla „Gali” ujawnia swoją prawdziwą naturę.

„Gala” rozmawia również z DANIELEM LIBESKINDEM – urodzonym w Polsce jednym z największych architektów na świecie polskiego pochodzenia, z zawsze eleganckim SAMBOREM CZARNOTĄ oraz z ISABELLE D’ORNANO – arystokratką polskiego pochodzenia i założycielką ekskluzywnej marki Sisley. Pisze też o projektantce JOANNIE KLIMAS, o sekretach urody MAŁGORZATY KOŻUCHOWSKIEJ i DONALDZIE TRUMPIE, który może zostać prezydentem USA.
Wydanie będzie dostępne w sprzedaży od 9 listopada w regularnej cenie 4,99 zł lub z dodatkami: w cenie 29,99 zł w wersji z książką z filmem na dvd „Randka z królową” i w cenie 14,99 zł z książką Beaty Pawlikowskiej. Numer promowany będzie w prasie, w internecie (elle.pl, glamour.pl, blog.instyle.pl, kobieta.pl, gala.pl, glamour.pl, stylio.pl, focus.pl, rodzice.pl, Facebook), na ekranach Platform Channel (dworce) oraz w punktach sprzedaży prasy. Działania promocyjne zaplanował dział marketingu wydawnictwa.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.