MICHAŁ BROŻONOWICZ W ENDEMOL SHINE POLSKA – Portal PR - 24PR
MICHAŁ BROŻONOWICZ W ENDEMOL SHINE POLSKA

09.11.2015 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Od listopada 2015 roku do polskiego zespołu Endemol Shine, jednego z największych producentów telewizyjnych na świecie, dołączył Michał Brożonowicz.

Michał Brożonowicz odpowiedzialny będzie za scenariusze i reżyserię wybranych formatów produkowanych przez Endemol Shine Polska.

Ostatnio Brożonowicz pracował między innymi dla Golden Media i Jake Vision, a wcześniej
dla Rochstar. Reżyserował dla Telewizji Publicznej, Polsatu, TVNu, telewizji TTV czy Fox. Na swoim koncie ma takie programy jak Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia, Got To Dance – tylko Taniec
czy Szymon Majewski Show (wydawca i reżyser części kabaretowej). W jego portfolio znajdują się również krótkometrażowe filmy fabularne oraz dokumentalne, filmy korporacyjne i reklamowe (Dorota, Karol i Goście) oraz programy sponsorowane (Mistrz Zakupów).

Michał Brożonowicz jest absolwentem szkoły filmowej w Łodzi. Studiował też filologię polską
na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, politologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach
oraz reklamę w szkołach w Katowicach i Warszawie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.