PAYBACK strategicznym partnerem duetu Paprocki&Brzozowski – Portal PR - 24PR
PAYBACK strategicznym partnerem duetu Paprocki&Brzozowski

18.11.2015 Kategoria: FIRMA, Imprezy. Autor: admin

Program PAYBACK został strategicznym partnerem firmy Paprocki&Brzozowski. Współpraca rozpoczyna się od udziału Programu w pokazie kolekcji wiosna-lato 2016, który odbędzie się 18 listopada w Warszawie. Współpraca wpisze się w cykl działań zgodnych z planem marketingowym Programu i będzie jednym z istotnych jego elementów w komunikacji z uczestnikami.

Firma Paprocki&Brzozowski nawiązała współpracę z popularnym Programem PAYBACK. Program będzie partnerem marki stworzonej przez dwójkę wybitnych polskich projektantów. Współpraca obu firm ma charakter strategiczny. Oficjalne rozpoczęcie będzie miało miejsce 18 listopada, przy okazji premiery najnowszej kolekcji Paprocki&Brzozowski na sezon wiosna-lato 2016. Pokaz odbędzie się w Arkadach Kubickiego w Zamku Królewskim.
„Jesteśmy największym w Polsce Programem nagradzającym zakupy, dlatego poszerzamy nasz zasięg o nowe segmenty rynku. Współpraca z firmą Paprocki&Brzozowski umożliwia nam rozwój w branży fashion” – mówi Piotr Lipiński, PAYBACK Head of Corporate & Marketing Communications – „Współpraca naszych firm ma charakter strategiczny i potrwa co najmniej przez cały 2016 rok. O jej kolejnych odsłonach będziemy informować wkrótce.” – dodaje Lipiński
Oprócz pojawienia się Programu przy pokazach, współpraca z duetem projektantów obejmie także inicjatywy i akcje promocyjne skierowane do uczestników PAYBACK, zgodne z cyklem działań marketingowych Programu.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.