Startują Multiferencje – Bardzo Multimedialny Magazyn. – Portal PR - 24PR
Startują Multiferencje – Bardzo Multimedialny Magazyn.

09.11.2015 Kategoria: media. Autor: admin

Rusza nowy, polski, multimedialny magazyn – Multiferencje. Kierowany do dyrektorów marketingu, PR-u, sprzedaży i HR-u oraz prezesów firm i instytucji. Każdy artykuł ma swoją wersję filmową, dostępną po zeskanowaniu kodu QR albo wejściu na stronę internetową. Pierwszy numer o wykorzystaniu transmisji online oraz webinariów do budowania wizerunku. Premiera 9 listopada 2015 roku. Druk: 3000 egzemplarzy, bezpłatny, wersja pdf do pobrania dla wszystkich.

Zatęskniłem za dziennikarstwem – mówi Tomasz Słodki, redaktor naczelny – i postanowiłem zrobić gazetę. Od ponad 10 lat produkuję filmy dla korporacji i instytucji, pomyślałem, że warto szerzej zaprezentować możliwości jakie daje wideo i nowoczesne transmisje.

Pierwszy numer w całości poświęcony jest transmisją online i webinariom. Oprócz wywiadów z Jerzym Buzkiem (o transmisjach na 24 języki w Parlamencie Europejskim) i Michałem Olszańskim (o tym jak radzić sobie przed kamerą), przeczytamy m.in. o:
– transmisjach konferencji prasowych (Renata Toczyska-Seliga, członek zarządu MSLGROUP),
– telewizji, której potrzebuje administracja publiczna (Wiesława Dróżdż, rzeczniczka Ministra Finansów)
– sprzęcie jakiego potrzebujemy do webinariów, jak je zrobić w nowoczesny sposób oraz co dają (Tomasz Słodki, dyrektor generalny Compas Multimedia)
będzie też o prawnych aspektach wykorzystania wizerunku, wizażu, technologiach, ciekawych rozwiązaniach w firmach i instytucjach.

Autorzy to specjaliści rynkowi, należą do nich m.in. Tomek Lipiński (muzyk), Ryszardn Kondratiuk (Urząd Patentowy RP), Paweł Linke (Media Impact), Anna Plaszczyk (wieloletnia dziennikarka – TVP, TVN), Katarzyna Leszczyńska-Bohdan (SoftwareMill) i inni.

Razem ponad 66 stron, 36 inspirujących tekstów, promocje od reklamodawców w dziale tekstów sponsorowanych, oraz filmy – dostępne po zalogowaniu na stronie, lub kliknięciu w link dostępny w wersji pdf oraz zeskanowaniu kodu QR w wersji drukowanej.

Magazyn można bezpłatnie pobrać ze strony http://magazyn.multiferencje.pl/

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.