endorfina events zrealizowała Noc Pełną Magii dla ONET – Portal PR - 24PR
endorfina events zrealizowała Noc Pełną Magii dla ONET

14.12.2015 Kategoria: INNE. Autor: admin

26 listopada w hali PRET agencja endorfina events zrealizowała Noc Pełną Magii, imprezę andrzejkową dla Grupy ONET I jej partnerów. Magia nowoczesnych technologii I pokaz organizatorskiej sprawności w wykonaniu endorfina events jak zawsze na najwyższym poziomie.

Noc Pełna Magii ONET’u była okazją do spotkania największego gracza internetowego z domami mediowymi I ich pracownikami, agencjami reklamowymi i partnerami biznesowymi. Nawiązująca do nocy andrzejkowej stylistyka przeniosła gości w zasilany nowoczesnymi technologiami świat magii. Świetlaną przyszłość sobie I swoim partnerom biznesowym przepowiadał z wielkiej kuli prezes grupy Onet Aleksander Kutela. Atrakcyjności show dodawał fakt, że ponad 3-metrowa kula mówiła głosem Szymona Majewskiego, który w magiczny sposób wydostał się z konstrukcji i również pojawił się na scenie.

Scenografię tworzyła multimedialna scena i strefy tematyczne prezentujące gościom nowe możliwości tworzone przez ONET. Przestrzeń hali PRET wypełniły atrakcje dla gości, między innymi stanowiska z widocznymi na ekranach wróżkami czytającymi z ruchu palców po klawiaturze lub z ręki poddanej skanowaniu. Do tego zabawy multimedialne dostępne na tabletach. W strefie NOIZZ dedykowanej młodym, prowokacyjnie odwołującej się do przeszłości, można było znaleźć obrandowanego Poloneza i ścianę do tworzenia graffiti.

Wspólna zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Główną gwiazdą wieczoru był światowej sławy producent i dj The Magician, artysta znany miedzy innymi z takich hitów jak remix Lykkie Li “I follow rivers”. Muzyczną atrakcją były również sety Noviki I MR Lexa oraz Kostora z ExBoyfriends.

Ponad 1000 osób poddało się magii serwowanej przez ONET, a zaprojektowanej I wyprodukowanej przez zespół endorfina events. Agencja odpowiadała za koncepcję, realizację, logistykę I multimedialną oprawę wydarzenia.

***

endorfina events jest agencją wyspecjalizowaną w kreacji i produkcji wydarzeń specjalnych. Wśród jej klientów są m.in.: Facebook, T-mobile, Bank Zachodni WBK, ING Usługi Finansowe, Rossmann, H&M, Infiniti, Credit Agricole, Porsche. Agencja pracowała również dla Noble Bank, BGŻ, Philip Morris, MTV Networks Polska (MTV, VIVA, Nickelodeon, Comedy Central), Inter IKEA Centre Polska, Imperial Tobacco, paprocki&brzozowski, PGE S.A., Amway. Agencja istnieje od początku 2009 roku. Więcej na www.endorfina.eu

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.