RMF Classic ze świąteczną kampanią DOOH – Portal PR - 24PR
RMF Classic ze świąteczną kampanią DOOH

15.12.2015 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

Stacja RMF Classic rozpoczęła świąteczną kampanię digital OOH, realizowaną pod hasłem „RMF Classic najpiękniejsza muzyka na Święta”.

Do kampanii został wybrany nośnik zlokalizowany w samym centrum Warszawy. Jest to jeden z najlepszych pod względem jakości i lokalizacji ekranów LED w Polsce. W emitowanym spocie, stacja promuje akcję grania przez całą dobę, w okresie bożonarodzeniowym utworów świątecznych.
Celem wykorzystania ekranu LED, którego widownię w ciągu dnia szacuje się na blisko 300 000 osób, jest wsparcie akcji i dotarcie z informacją o świątecznej playliście radia do szerszego grona mieszkańców Warszawy.
– Nośniki digital OOH coraz bardziej przebijają się do świadomości odbiorców i stają się doskonałym uzupełnieniem tradycyjnych mediów. Uważamy, że ekran w Warszawie, który wybraliśmy do promocji naszej świątecznej akcji doskonale sprawdzi się w tej roli, szczególnie w okresie przedświątecznym.– mówi Grzegorz Sawicki, Media Manager w Grupie RMF.
Kampania potrwa dwa tygodnie i jest realizowana we współpracy z firmą MyLED.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.