BUZZ. Z PROJEKTEM „SŁUCHAJ MIASTA“ DLA WYBOROWA – Portal PR - 24PR
BUZZ. Z PROJEKTEM „SŁUCHAJ MIASTA“ DLA WYBOROWA

27.01.2016 Kategoria: INNE. Autor: admin

Agencja buzz. odpowiada za koncept i realizację nowego, lifestylowego projektu „Słuchaj miasta“, który powstał w ramach działań dla marki Wyborowa. Akcja powstała we współpracy alkoholowego brandu z jednym z największych objawień polskiego przemysłu muzycznego: Radzimirem Dębskim.

Wyborowa_Jimek_Sluchaj_Miasta (6) (00000003)

„Słuchaj miasta” to nowy, muzyczny projekt, za którego koncept i realizację całościowo odpowiada agencja buzz. w ramach działań przygotowanych dla marki Wyborowa (Pernod Ricard). Przedsięwzięcie opiera się na współpracy popularnej marki alkoholowej z jednym z najzdolniejszych muzyków młodego pokolenia: Radzimirem Dębskim (Jimek). Szczegóły projektu można poznać na stronie sluchajmiasta.pl.

„Połączyliśmy siły, bo Wyborowa to marka której nie muszę przedstawiać, dlatego napisałem utwór „3cities”. Trzy miasta: Paryż, Warszawa, Nowy Jork. Te trzy światy kompletnie różne, są razem, połączone wspólnym muzycznym tematem” – wyjaśnia Radzimir Dębski.

Efektem współpracy jest utwór muzyczny „3Cities”, inspirowany dynamiką 3 metropolii: Warszawy, Paryża i Nowego Jorku. „3Cities”, nawiązuje też do limitowanej edycji butelek Wyborowa. Nakręcony do utworu klip przedstawia nocne życie miast, które zainspirowało muzyka do stworzenia utworu. Za produkcję klipu odpowiada ekipa z LADS. Klip można obejrzeć tutaj:

Finałem współpracy będzie wyjątkowe muzyczne wydarzenie: „Radzimir Dębski Live Act inspired by Wyborowa”. Akcja obejmuje również konkurs konsumencki i działania w social mediach. Projekt będzie połączony z aktywnościami w klubach w Polsce.

„Słuchaj Miasta” to kolejny projekt jaki buzz. realizuje dla Wyborowej. Wcześniej agencja była odpowiedzialna za launch nowej butelki tej marki. W wypadku „Słuchaj Miasta” buzz. odpowiada zarówno za koncept, strategię, działania kreacyjne i obsługę digital. Projekt został pozyskany w drodze przetargu.

Za działania public relations odpowiada agencja MSL Group.

***
buzz. jest agencją wyspecjalizowaną w budowaniu zintegrowanej komunikacji marketingowej. Agencja jest właścicielem platformy Rekomenduj.to skupiającej usługi marketingu rekomendacji oraz badań rynku. Wśród największych klientów buzz. znajdują się m.in: BaByliss Polska, STORCK, Pernod Ricard, Wyborowa S.A, Nestlé, Winiary, Adamed Consumer Healthcare. Agencja istnieje od 2008 roku. Dodatkowe informacje: www.buzzmedia.pl.

Rekomenduj.to jest usługą i platformą działań marketingu rekomendacji, która pozwala na realizację kampanii z liderami opinii.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.