Druga edycja Poland IT Meeting z poszerzoną formułą „Double B2B” – Portal PR - 24PR
Druga edycja Poland IT Meeting z poszerzoną formułą „Double B2B”

28.01.2016 Kategoria: konferencje. Autor: admin

Wrocław już po raz drugi stanie się stolicą IT dzięki kolejnej edycji jedynego w Polsce wydarzenia networkingowego w konwencji spotkań “jeden na jeden”. Poland IT Meeting odbędzie się, podobnie jak w zeszłym roku, we Wrocławiu w dniach 29 i 30 września. Poszerzona formuła eventu dostarczy Uczestnikom jeszcze więcej możliwości nawiązywania relacji biznesowych.

poland

Dwa ostatnie dni września staną się w tym roku ponownie doskonałą okazją do podtrzymania oraz nawiązania nowych relacji biznesowych partnerów z branży informatycznej. W sercu Wrocławia zgromadzą się polscy oraz europejscy specjaliści IT, począwszy od producentów, dystrybutorów, resellerów, system integratorów, na klientach instytucjonalnych kończąc. Ubiegłoroczna formuła zakładała uczestnictwo głównie firm z łańcucha dystrybucyjnego, w tym roku zaś zaproszenie kierowane jest również do firm z sektorów: energetycznego, finansowego, telekomunikacyjnego do przemysłu oraz farmaceutycznego.

“Co prawda ubiegłoroczna formuła „Business with Pleasure” była niezwykle trafiona, jednak brakowało nam ostatniego i ważnego ogniwa w łańcuchu dystrybucyjnym. Stąd postanowiliśmy formułę przedefiniować na „Double B2B” tak, by na spotkaniu obecni byli nie tylko producenci, resellerzy, dystrybutorzy i system integratorzy, ale także przedstawiciele departamentów IT firm instytucjonalnych. W praktyce oznacza to wzrost zainteresowania wszystkich uczestników wydarzeniem. Rozwiązanie to pozwoli na efektywniejszy networking, optymalizację budżetów dużych organizacji i możliwość bezpośredniego kontaktu z alternatywnymi dostawcami” – komentuje Rafał Wójcicki, organizator wydarzenia.

Poland IT Meeting od samego początku promowało się jako wydarzenie oparte o budowanie bezpośrednich relacji między uczestnikami. Tym samym staje w opozycji do starego modelu organizacji konferencji, gdzie liczy się prelegent i słuchacz. Formuła Poland IT Meeting upraszcza to do osobistych spotkań, których w 2 dni uczestnicy mogą odbyć nawet 30. Sami budują harmonogram spotkań z wybranymi rozmówcami albo poprzez spersonalizowaną aplikację mobilną, albo kreator na stronie internetowej. Pozwoli to zdobywać nowe kontakty i kontrakty w 2 dni, zoptymalizować budżety wydatkowane na infrastrukturę IT, a także spotkać się z osobami decyzyjnymi w jednym miejscu i jednym czasie.
Pierwsza edycja wydarzenia zgromadziła ponad 100 specjalistów IT z 9 europejskich krajów. W ciągu 2 dni odbyli oni ponad 500 indywidualnych spotkań.
W czasie Poland IT Meeting 2016 organizatorzy chcą podwoić te liczby, zapewniając uczestnikom komfortową i nowoczesną przestrzeń do networkingu. Stąd między innymi wybór na miejsce wydarzenia pięciogwiazdkowego hotelu Sofitel Wrocław Old Town.

Poland IT Meeting odbędzie się w dniach 29-30 września 2016 roku we Wrocławiu.
Więcej informacji na temat wydarzenia oraz rejestracji znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej:

www.polanditmeeting.com

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.