Expo Arena S.A. z agencją Public Dialog – Portal PR - 24PR
Expo Arena S.A. z agencją Public Dialog

19.01.2016 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Od stycznia 2016 roku jeden z najnowocześniejszych obiektów targowo-konferencyjnych w Europie rozpoczął współpracę z Public Dialog. W zakresie obowiązków agencji jest komunikacja korporacyjna.

Expo Arena S.A. to innowacyjne technologicznie centrum składające się z 5 hal targowych oraz przestrzeni przeznaczonej pod konferencje. Zlokalizowane w otoczeniu natury, na terenie urokliwego miasta Ostróda, daje praktycznie nieograniczone możliwości organizacji dowolnych wydarzeń i spotkań.
– Expo Arena to wyjątkowy obiekt ze względu na możliwości jakie daje, technologie jakimi dysponuje, a przede wszystkim wydarzenia jakie organizuje. Mamy ogromny potencjał
i jesteśmy w stanie podjąć się najbardziej wymagających przedsięwzięć. Wierzymy, że przy organizacji eventów liczy się nie tylko lokalizacja i miejsce, ale także ludzie, którzy je tworzą, dlatego Expo Arena stawia na najlepszy zespół pracowników, wzajemne zrozumienie i dobre relacje z Klientami. – mówi Piotr Oraczewski, Prezes Zarządu Expo Arena S.A. – W zeszłym roku został ukończony II etap rozbudowy obiektu. Poprzez szeroką komunikację chcemy pokazać pełne możliwości naszego kompleksu wystawienniczo-konferencyjnego.

W agencji za współpracę odpowiadają Monika Błaszczak, Account Manager oraz Karolina Łęcka, Account Executive.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.