Agencja Maurent PR dołączyła do Związku Firm Public Relations – Portal PR - 24PR
Agencja Maurent PR dołączyła do Związku Firm Public Relations

03.02.2016 Kategoria: Agencje PR, INFOPR. Autor: admin

Maurent PR świadczy usługi doradcze w zakresie komunikacji i PR dla międzynarodowych i polskich korporacji, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Konsultanci Maurent PR pracowali m.in. jako doradcy zarządu, konsultanci polityczni i gospodarczy, rzecznicy prasowi i dziennikarze. Przy realizacji projektów międzynarodowego PR korzystają także z otwartego w 2015 roku biura Maurent PR w londyńskim City oraz z konsultantów pracujących na stałe w Brukseli.

Główni klienci agencji to: Marguerite, China Railway, African Investment Group, Polsko-Chińskie Forum Współpracy, Grupa Azoty, Energa, Polska Spółka Gazownictwa.

Branża PR potrzebuje silnego głosu. ZFPR to miejsce będące platformą wyznaczania standardów zarówno dla firm PR, jak i otoczenia w którym istniejemy – mediów, instytucji, think tanków itd. Firma, którą kieruję, chciałaby włączyć się w te działania. Stąd nasza decyzja o zostaniu członkiem Związku Firm Public Relations. – mówi Zbigniew Jankowski, Partner Zarządzający Maurent PR.

Bardzo się cieszymy, że taka agencja jak Maurent PR, zdobywca trzech statuetek ostatniej edycji Złotych Spinaczy dołącza do Związku Firm Public Relations. Jesteśmy przekonani, że jej zaangażowanie i troska o sprawy branży zaowocuje efektywnymi i ważnymi projektami. – mówi Norbert Ofmański, Prezes Związku Firm Public Relations.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.