Aleksandra Kowalczyk w dziale kreacji El Padre – Portal PR - 24PR
Aleksandra Kowalczyk w dziale kreacji El Padre

22.02.2016 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Po pozytywnym przejściu okresu próbnego do agencji El Padre dołączyła Aleksandra Kowalczyk obejmując stanowisko Graphic Designer.

Aleksandra_Kowalczyk (00000003)

Ola będzie odpowiedzialna za tworzenie projektów graficznych i wizualizacji dla realizowanych przez agencję El Padre eventów, działań promocyjnych i ambientowych.

W latach 2013 – 2015 doświadczenie zawodowe zdobyła jako motion designer w firmie Lionbridge a także współpracując z firmą ScenaPlus przy tworzeniu projektów graficznych oraz wizualizacji do scenografii.

W 2012 roku współpracowała również z agencją PZL przy realizacji spotu dla WWF w zakresie projektu, realizacji i animacji lalek. Wcześniej pracowała jako freelancer.

Absolwentka szkoły animacji 3D Anima Tricks na PJWSTK, magister Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale Sztuki Mediów i Scenografii. Zrealizowała instalację przestrzenną pt. „Przebieralnia” na terenie Uniwersytetu Warszawskiego oraz brała udział w wystawie „Zima: Podwórka na Pradze”. Laureatka II miejsca w konkursie plastycznym TVP „Dolina Kreatywna”.

Zainteresowania Oli to szeroko rozumiana sztuka, grafika, graffiti a także video art – eksperymenty z obrazem i montażem, lalki w każdej formie – od animacji poklatkowej przez teatr lalkowy do instalacji przestrzennych. Sama mówi o sobie: „Lubię dłubać w plastelinie, skręcać druty i paćkać farbą. Czasem z tego wyjdzie krzywy t-shirt, czasem lalka, czasem zupełnie brzydka lampa. Kocham oglądać animacje i staram się uczyć tej sztuki w każdy możliwy sposób. Kocham podróżować, gotować i próbować nowych rzeczy”.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.